Nawet fani uczestnika nie mogli mieć o tym pojęcia, ale on zdecydował się na wielkie wyznanie dotyczące zmagań z nieuleczalną chorobą. To naprawdę dramatyczna sytuacja, bardzo współczujemy. O kogo chodzi?

Trzeba przyznać, że ten uczestników 11 edycji „Tańca z gwiazdami” zaskarbił sobie sympatię widzów już od samego początku, gdyż udział w popularnym show Polsatu, wiązał się w jego przypadku ze sporymi problemami i wyrzeczeniami, a mimo to się nie poddał i postanowił pokazać się z jak najlepszej strony. Okazuje się jednak, że jego niepełnosprawność to nie jedyny problem, z jakim zmaga się na co dzień. Miał wielką odwagę, by wyznać, że ma nieuleczalną chorobę, która mocno wpływa na jego życie!

Jeden z uczestników „tańca z Gwiazdami” z wielkim wyznanie,. Zdecydował się wyznać prawdę o swojej chorobie

Jak informuje Pikio, magazyn Gala zdecydował się ruszyć z kampanią #dbamogłowę, w której promuje profilaktykę związaną z walką z chorobami psychicznymi. Jedną z gwiazd, która postanowiła się zaangażować w tę akcję jest Sylwester Wilk, uwielbiany przez widzów uczestnik „Tańca z Gwiazdami”, który zmuszony był odejść przez nadwyrężenie amputowanej nogi na treningach tanecznych. Jednak praktycznie nikt nie wiedział o tym, że to nie jedyny problem sportowca. Mężczyzna zdecydował się opowiedzieć o swoim dawnym uzależnieniu od środków psychoaktywnych i alkoholu.

– Jestem osobą ze stwierdzoną skłonnością do uzależnień, więc można powiedzieć, że potrafię się uzależnić od wszystkiego. Najgroźniejsze z moich uzależnień to oczywiście alkohol, narkotyki i leki – powiedział w wywiadzie dla "Gali" Sylwester Wilk.

Sportowiec powiedział, że po środki psychoaktywne sięgnął w wieku 13 lat, a po alkohol, gdy miał zaledwie 10! Powiedział wprost, że uzależnienie wzmagało się z każdym rokiem, a rodzice naprawdę walczyli o jego wyjście z nałogów – pobyt w szpitalu psychiatrycznym, detoks, a nawet wyrzucenie z domu, aby syn się opamiętał.

Jednak ta sytuacja miała ogromny wpływ na jego życie.

– Niestety gdy utraciłem kontrolę nad swoim życiem wszyscy zaczęli się ode mnie odwracać. Nikt nie chciał mieć kolegi, przyjaciela czy chłopaka narkomana. Finalnie zostałem sam. I ta samotność była najbardziej dotkliwa. Tęskniłem za domem, za normalnymi relacjami z rodziną i znajomymi. Niestety wiedziałem, że dopóki nie podejmę terapii nic się w tym zakresie nie zmieni – powiedział odważnie w wywiadzie dla "Gali", cytowany przez Pikio.

Choć walka nie była łatwa to Sylwester Wilk od czterech lat jest czysty i nie sięga po używki!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA