Całkiem nowe zdjęcie opublikowane przez Iwonę Pavlović na jej mediach społecznościowych robi prawdziwą furorę w sieci. Kobieta przypomniała o jednym z najważniejszych dni w jej życiu, właśnie mija rocznica. O co chodzi?

Jak wiadomo, Iwona Pavlović to jedna z najpopularniejszych tancerek w Polsce nosząca miano surowej jurorki popularnego programu rozrywkowego „Taniec z Gwiazdami” emitowanego w stacji Polsat.

Gwiazda znana jest głównie z pełnienia tej funkcji w programie, gdyż jest z nim związana od samego początku pojawienia się go na ekranach telewizorów.

Nie przeszkodziła w tym nawet zmiana stacji telewizyjnej, w której emitowany jest program!

Iwona Pavlović ostatnio zamieściła w sieci wzbudzające ogromną ciekawość zdjęcie, które przedstawia bardzo ważny moment w jej życiu. O co chodzi?

Fotografia sprzed wielu lat zaskoczyła fanów gwiazdy

Iwona Pavlović dodała fotografię ze swojego ślubu, który miał miejsce już jedenaście lat temu!

- 11. rocznica naszego ślubu... Wczoraj i dziś nasza miłość trwa i z każdym dniem jest coraz silniejsza... Kocham Cię mężu... Na dobre i na złe... - tak fotografię na Instagramie podpisała Iwona Pavlović.

Fani, poza pięknym zdjęciem zwrócili uwagę na jeden, wyróżniający się element – mianowicie suknię panny młodej.

Jest ona intensywnie czerwona, co wówczas wzbudziło ogromne kontrowersje i zdziwienie u internautów. Dziś jednak każdy patrzy na takie aspekty z przymrużeniem oka!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁOPOLSKA: REKORD ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. TO PRAWIE ĆWIERĆ TYSIĄCA NOWYCH PRZYPADKÓW. KOLEJNE POWIATY MOGĄ ZOSTAĆ OBJĘTE DODATKOWYMI OBOSTRZENIAMI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MĘŻCZYZNA PRZYPROWADZIŁ SWOJEGO STARSZEGO OJCA DO RESTAURACJI, ABY NAKARMIĆ GO PYSZNYM OBIADEM. KIEDY JADŁ, JEDZENIE SPADAŁO NA JEGO KOSZULĘ