Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Zaskakujące zachowanie Magdy Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”.

Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje” odmieniła los niejednej restauracji. Dzięki znanej restauratorce wiele miejsc zyskało mnóstwo klientów i wciąż się może rozwijać.

Fani w programie „Kuchenne rewolucje” widzieli już chyba wszystko. Pani Magda jest kobietą z temperamentem i jak jej się coś nie podoba, to od razu to pokazuje. Tak też było tym razem.

Magda Gessler odwiedziła restaurację „W podwórku” 36-letniego Konrada. Mężczyzna prowadzi biznes sam – jest kucharzem, kelnerem, zaopatrzeniowcem, a nawet sprzątaczem.

Tego restauratorzy się kompletnie nie spodziewali

Celem pana Konrada było stworzenie miejsca, w którym ludzie mogliby dostać jedzenie, jak u babci. Jednak jego lokal nie cieszył się zbyt dużą popularnością, a dzienny utarg wynosił około 200 zł.

Magdzie Gessler posmakowało jedzenie, jednak menu było jej zdaniem zbyt zwyczajne. Gdy jednak popularna restauratorka zobaczyła lodówkę pana Konrada, wpadła w szał.

Tam znalazła jaja z chowu klatkowego. Długo się nie zastanawiając, sięgnęła po nie i zaczęła nimi rzucać w właściciela restauracji.

Jej zachowanie zaskoczyło pana Konrada. Jednak widzowie widzieli w programie dużo więcej, czasem nawet latały talerze. Miejmy nadzieję, że biznes pana Konrada się rozkręci i zawita do niego mnóstwo klientów.

Magda Gessler / Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler / Instagram @magdagessler_official

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY