Kiedy „Big Brother” po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji TVN, podbił serca Polaków. Miliony widzów przed telewizorami z wypiekami na twarzy śledziła losy zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników.

Od tamtej pory wszystkie programy typu reality show stały się jedną z ulubionych telewizyjnych rozrywek. Uczestnictwo w tych programach okazało się na wielu prawdziwą furtką do kariery.

Jak się zmienił uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera"?

Klaudiusz Sevković był uczestnikiem pierwszej edycji show „Big Brother”. Mężczyzna cieszył się dużą popularnością wśród widzów i finalnie zajął piąte miejsce w programie.

Uczestnicy "Big Brother 1". Źródło: gazetalubuska.pl
Uczestnicy "Big Brother 1". Źródło: gazetalubuska.pl
Uczestnicy "Big Brother 1". Źródło: gazetalubuska.pl

Udział w „Big Brotherze” otworzył mu jednak drzwi do kariery. Po występie w popularnym show, Klaudiusz nie zniknął ze świata show biznesu. Mało tego, było go nawet więcej.

Sevković z zawodu jest kucharzem. Po „Big Brotherze” otrzymał od stacji teleiwzyjnej swój autorski program "Wielka niespodzianka Klaudiusza", a w 2008 roku inny program - "Klaudiusz & Cooking".

Klaudiusz ma już pięćdziesiąt lat

Ponadto mężczyzna wydał kilka książek, do której należy między innymi "Sękocin od kuchni", czyli historia opowiadająca o przygodach w domu wielkiego brata. Ponadto prowadził również audycje reklamowe w Telezakupach Mango.

Oczywiście, ludzie się podśmiewywali z tego, ale ja się cieszę, że to robiłem. Nie spotykałem się z komentarzami, że "naciągam" ludzi. My sprzedawaliśmy produkt i to klient decydował, czy chce to kupić, czy nie

- zdradził Klaudiusz dla portalu Plejada.pl.

Klaudiusz obchodził właśnie swoje 50-te urodziny. Obecnie jest szczęśliwym mężem i ojcem Vanessy-Beverley i Claudio-Tigera.

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY