Katarzyna Skrzynecka to niekwestionowana gwiazda. Jest wszechstronnie utalentowana – zajmuje się nie tylko aktorstwem, jest także znana jako prezenterka telewizyjna, na swoim koncie ma również pisanie tekstów, próbowała swoich sił jako piosenkarka oraz kompozytorka.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się sylwetką wysportowanego męża

Gwiazda zaliczyła swój debiut w 1985 roku, gdy zagrała w produkcji „Pewnego letniego dnia”. Bardzo szybko związała się nie tylko z małym ekranem, ale także teatrem.

Katarzyna Skrzynecka nagrała sześć solowych płyt. Dodatkowo pracowała przy kilku znanych programach telewizyjnych.

Otrzymała wiele nagród za swoje osiągnięcia aktorskie, a także muzyczne. Zaskarbiła sobie również sympatię wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą poczynania gwiazdy.

Fani byli kompletnie zaskoczeni

Katarzyna Skrzynecka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i relacjonuje momenty ze swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie gwiazda opublikowała zdjęcie swojego męża, na którym pozuje bez koszulki z ogromną paczką… ryżu.

...gdy poprosiłaś męża : "Kochanie, czy mógłbyś kupić torebkę ryżu...?"

- napisała żartobliwie Katarzyna Skrzynecka.

Fani byli zachwyceni ogromną paczką ryżu. Jeden z nich stwierdził nawet, że „Wygląda jakby miało starczyć na cały sezon zimowy”. Trzeba przyznać, że ten zapas na pewno szybko się nie skończy.

Niektóre fanki zwróciły również uwagę na umięśnione ciało partnera Kasi Skrzyneckiej. Co się dziwić, w końcu jest on mistrzem Polski i Europy w fitnessie.

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY