Pandemia nie zniechęciła Skrzyneckiej do świętowania rodzinnych wakacji w malowniczej Grecji. Swój urlop aktorka chętnie relacjonowała na Instagramie, na którym codziennie pojawiały się zdjęcia przepięknych widoków. Na południu Europy kobieta odpoczywała z mężem, 8-letnią córką oraz pasierbicą. Kiedy zdjęcia tej ostatniej pojawiły się w mediach, wszystkim zaparło dech w piersiach.

Zjawiskowa rodzina Skrzyneckiej

Jak się okazuje, malownicze greckie pejzaże to nie jedyny bajeczny widok, jaki na urlopie ma przed oczami aktorka. Mowa tu o córce Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku - Paulinie.

Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami z wakacji (Instagram)
Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami z wakacji (Instagram)

Ku uciesze fanów, Skrzynecka w końcu podzieliła się na Instagramie serią rodzinnych fotek, na których widoczna jest zarówno ona i ukochany mąż, jak i dwie obecne z nimi latorośle. Niewielu wie, że ukochany aktorki został ojcem już w wieku 21 lat. Owocem jego dawnej miłości są 25-letnie dziś bliźnięta - Paulina i Dawid, którzy uwielbiają spędzać czas z nową rodziną Łopuckiego.

Zdjęcia z wakacji zapierają dech w piersiach

Kiedy Skrzynecka na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie 8-letniej Alikii Ilii z przyrodnią siostrą Pauliną, internauci byli w szoku. 25-latka momentalnie przykuła uwagę fanów swoją nieprzeciętną urodą. Pod zdjęciami natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy komplementujących starszą córkę Łopuckiego - wielu zwróciło także uwagę na to, że zarówno Paulina, jak Alikia Ilia są bardzo podobne do ojca. "Ale podobne do taty, jejku, taki sam uśmiech. Piękne są" - zauważyła jedna z obserwatorek.

Obydwie dziewczyny są niezwykle piękne (Instagram)
Obydwie dziewczyny są niezwykle piękne (Instagram)

Trzeba przyznać, że cała rodzina Skrzyneckiej zachwyca urodą - zdecydowanie ma ona powody do publikowania niezliczonej ilości zdjęć z bliskimi.

Zobacz także: Jaka będzie pogoda w Warszawie w ten weekend

Może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek szczerze o swoim małżeństwie z Marcinem Hakielem. "Nie zawsze było cukierkowo"

Pisaliśmy również o: Rodzinne chwile Warnke i Stramowskiego. Zabrali córkę do restauracji