Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Edyta Górniak Instagram
Edyta Górniak Instagram

Edyta Górniak wciąż myśli o byłym partnerze?

Kolorowe było również życie uczuciowe artystki. Edyta Górniak miała wielu partnerów. Do ich grona należeli: Dariusz Kordko, Piotr Gembarowski, a później Piotr Kraśko, czy Robert Kozyra.

W 2005 roku mogłoby się wydawać, że wokalistka w końcu znalazła tego jedynego. Górniak wzięła wtedy ślub z Dariuszem Krupą. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się po pięciu latach.

Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem

Wokalistka zdecydowała się na odważne wyznanie

Wtedy Edyta Górniak spotkała Piotra Schramm, w którym zakochała się po uszy. Niestety ten związek również nie przetrwał. Para rozstała się po czterech latach.

Jednak, jak zdradziła sama Edyta Górniak, Piotr wciąż jest jej bardzo bliski. Wokalistka nagrała nawet piosenkę z dedykacją dla niego i wciąż śpiewa ją na swoich koncertach. Mowa o utworze „Perfect heart”.

Ja ten utwór "Perfect Heart" śpiewam. On jest na trasie akustycznej i ponieważ my z Piotrem jesteśmy w takich bardzo życzliwych relacjach, ciepłych, czystych bardzo... nie wiem, czy mogę powiedzieć przyjacielskich, bo nie chodzimy na kawę, ale jesteśmy w takich bardzo czystych relacjach.

- zdradziła Edyta Górniak dla Faktu.

Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY