Edyta Górniak jest osobą, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalista jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i nieustannie odnosi wielkie sukcesy. Co więcej, nic nie wskazuje na to, aby zamierzała zaprzestać swojej muzycznej działalności.

Niespodziewane wyznanie podczas wywiadu

Jak donosi portal Pomponik, ostatnio Edyta Górniak udzieliła wywiadu dla Faktu. Jak się okazuje, zdobyła się w nim na dość niecodzienne wyznanie, którego chyba nikt się nie spodziewał. O co dokładnie chodzi?

Edyta Górniak podczas rozmowy z dziennikarzami faktu poruszyła temat picia alkoholu. Okazuje się bowiem, że gwiazda na zakrapianych imprezach zachowuje się dość niespodziewanie.

- Jak się napiję zimnego prosecco albo mojego ukochanego czerwonego wina, to albo zasypiam, albo jestem całuśna. Dlatego jak jestem w towarzystwie osób, których nie znam, nie piję alkoholu. Muszę uważać, żeby komuś nieznajomemu nie usiąść na kolanach albo się nie przytulić – opowiedziała Edyta Górniak.

View this post on Instagram

Smutek woli smutek ...🤍

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Gwiazda cieszy się, że nie ma poważniejszych problemów

Co więcej, artystka przyznała, że cieszy się iż jej „problemy” z alkoholem nie oznaczają tego, że staje się po nim agresywna. Nie ulega wątpliwości, że jest to dla niej ogromna ulga.

- Po alkoholu niektórzy są podobno agresywni. Ja na całe szczęście jeszcze się z tym nie spotkałam – dodała gwiazda podczas wywiadu.

Nie ulega wątpliwości, że chyba mało kto spodziewał się tak osobistego wyznania Edyty Górniak. A co Wy sądzicie na ten temat? Czy gwiazda powinna w wywiadzie wyjawiać tak bardzo osobiste szczegóły ze swojego życia?

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ - SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE