Kilka dni temu Barbara Kurdej – Szatan oraz Rafał Szatan zostali rodzicami po raz drugi. Fani nie musieli długo czekać na potwierdzenie tej informacji przez małżeństwo, bowiem dumny tata tuż po porodzie opublikował zdjęcie z synem.

Aktorka od samego początku pokazywała nam wiele zdjęć!

Barbara Kurdej – Szatan od zawsze bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Od kiedy tylko gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka nieustannie publikowała swoje ciążowe zdjęcia. Fani byli pod wrażeniem i nie szczędzili aktorce miłych komentarzy.

Wczoraj aktorka opublikowała natomiast pierwsze zdjęcia małego Henia. Obserwatorzy gwiazdy nie kryją zachwytu nad maleństwem! Henio jest niesamowicie uroczy i już podbija serca fanów aktorki.

- To był przepiękny czas... ale przygoda dopiero się zaczyna! - napisała pod serią fotografii, które otwiera kadr z ciążowej sesji – brzmi podpis pod nowymi zdjęciami Barbary – Kurdej Szatan na Instagramie.

View this post on Instagram

🤎

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Fani nie szczędzą komentarzy!

Wśród komentujących zdjęcia pojawiły się także znane osoby, m.in. Paulina Krupińska i Katarzyna Zielińska.

- Cudeńko kochane. Witaj na świecie Heniu. Brawa dla dzielnej mamy – napisała pierwsza z nich.

- Pięknego Heniutka witamy na świecie. Henio i Aleś pozdrawiają! – dodała natomiast Katarzyna Zielińska.

Nie da się ukryć, że Barbara Kurdej – Szatan razem z mężem są obecnie niesamowicie szczęśliwi. Sami przypominali bowiem, że na drugie dziecko zdecydowali się po bardzo długim czasie, a wiadomość o ciąży była dla nich ogromnym prezentem od losu!

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE