Agnieszka Woźniak – Starak została nową prowadzącą program „Dzień dobry TVN”. Pierwsza emisja programu z nową gwiazdą miała miejsce 14 września. Celebrytka występuje w parze z Ewą Drzyzgą. Jak się okazuje, obie panie cieszą się niemałą sympatią wśród widzów stacji.

Widzowie są zachwyceni!

Ostatnio w programie „Dzień dobry TVN” poruszony został temat ostatniego skandalu jaki wybuchł w amerykańskim talk – show Ellen DeGeneres. Jak informuje portal Wirtualna Polska, byli pracownicy kobiety oskarżyli ją o złe traktowanie na planie. Sprawa wywołała w Ameryce niemałe zamieszanie.

W programie „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Woźniak – Starak wyznała, że bardzo ubolewa z powodu zdjęcia popularnego talk – show z anteny bowiem jest to jej ulubione show, które jest w dodatku prowadzone w całości przez kobietę.

YouTube: TheEllenShow

Gwiazda nie stroni od złośliwych komentarzy

Gwiazda zapytała o zdanie na temat powrotu popularnego programu na antenę, Basię Pasek, która jest ekspertem od show biznesu. Co więcej, Agnieszka Woźniak – Starak nie powstrzymała się od kąśliwego komentarza.

- Czy zastąpi ją Łukasz Jakóbiak? – zapytała gwiazda.

Celebrytka nawiązała do spreparowanego nagrania YouTubera, w którym to samodzielnie uczynił się gościem programu Ellen. Niestety, filmik nie odniósł założonego przez mężczyznę sukcesu i spotkał się z ogromną krytyką.

Co więcej, według doniesień mediów popularne amerykańskie show nie zostało na zawsze zdjęte z anteny. Wielki powrót Ellen jest zaplanowany na 21 września, a sama gwiazda zapowiedziała, że dokładnie wyjaśni zaistniałą sytuację.

YouTube: LUCAS JACOBIAK BE AWESOME

Jak informował portal "Życie": ABSURDALNY WYROK SĄDU. PROKURATURA STANĘŁA W OBRONIE EMERYTA, KTÓRY MA ZAPŁACIĆ KARĘ ZA ZJEDZENIE ŚLIWKI W CZEKOLADZIE

Przypomnij sobie: NA HORYZONCIE KOLEJNA AFERA Z UDZIAŁEM DANIELA MARTYNIUKA. JAKA JEST REAKCJA SYNA ZNANEGO MUZYKA

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA