Jak podaje portal "O2", Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy wystąpiły w roli gospodyń w śniadaniówce TVN. Dobre samopoczucie nie opuszczało dziennikarek, choć już w pierwszej minucie programu panie się ze sobą nie zgodziły.

Zmiany w "Dzień dobry TVN"

W nowym sezonie programu "Dzień dobry TVN" zaszło wiele zmian, dotyczącyh przede wszystkim prowadzących. Po przejściu Piotra Kraśko do "Faktów" po odejściu ze stacji Justyny Pochanke, z programem pożegnała się Kinga Rusin. Ich miejsce zajęły Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga.

Pierwsza z pań wróciła po rocznej przerwie spowodowanej tragiczną śmiercią męża Piotra Woźniaka-Staraka. Druga znalazła nowe zajęcie po zapadnięciu decyzji o zakończeniu emisji jej programu "36,6" po emitowanym obecnie 8 sezonie.

Pierwszy wspólny występ

Na początek Ewa Drzyzga przypomniała, że po 15 latach "Dzień dobry TVN" wrócił kobiecy duet. "Moi drodzy, to jest taki moment, kiedy możemy powiedzieć, że duet żeński po raz drugi pojawił się w 15-letniej historii "Dzień dobry TVN" - powiedziała była prowadząca "Rozmów w toku". Nawiązała do duetu tworzonego przez Magdę Mołek i Jolantę Pieńkowską, które występowały razem w 2005 roku.

Instagram/dziendobrytvn

" Ten duet żeński wypełni wam czas bardzo ciekawymi tematami. Coś czuję, że będziemy sypały żartami jak z rękawa" - zapewniła Agnieszka Woźniak-Starak, raczej nie spodziewając się, że jej partnerka się w tej kwestii z nią nie zgodzi.

"No nie, zrobimy tak, żeby było miło, będziemy ciekawi naszych gości" - stwierdziła Drzyzga. Czy to oznacza, że panie mają zupełnie inną wizję tego, jak ma wyglądać prowadzony przez nie program? Będziemy mieli okazję się przekonać.

Instagram/dziendobrytvn

A jak wam podobał się ten damski duet?

To też może cię zainteresować: Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard pokazują swój dom. Budzi prawdziwy zachwyt

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tadeusz Rydzyk mocno zraniony, rozczarowała go jednak z najbliższych osób. Trudne chwile toruńskiego zakonnika

O tym się mówi: Mocny początek kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jeden z uczestników zdradza gorące szczegóły o swoich słabościach