Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Kolejna edycja „Rolnik szuka żony” zaczęła się z przytupem

Jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej nie jest wprawdzie tak skuteczny, jak zapewniano na początku, jednak nie przeszkadza to widzom w śledzeniu losów rolników oraz ich wybranek. TVP otrzymuje sporo zgłoszeń od mężczyzn i kandydatek oraz utrzymuje wysoką oglądalność.

"Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
"Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

Jak przypomina Pudelek, w niedzielę rozpoczął się siódmy sezon „Rolnik szuka żony”. Marta Manowska odwiedziła świeżo upieczonych uczestników programu razem z listami.

Najpierw pojechała do Magdy, która rozwiodła się z niewiernym mężem. Otrzymała aż 386 zgłoszeń.

Media zainteresowały się także 66-letnim Józefem, który od początku przekonywał, że „szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka”, jednak już na początku dodał, że uwielbia „kochanie i całowanie”. Rolnik odrzucił większość kobiet przez ich wiek i wygląd, uznał także, że jego partnerka powinna być o co najmniej 10 lat młodsza.

Jak ujawnił Józef, zwraca ogromną uwagę na wygląd potencjalnej partnerki. Patrząc na reakcje internautów na jego osobę – niekoniecznie zyskał sympatię widzów.

"Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
"Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

Nadchodząca edycja zapowiada się naprawdę ciekawie. Myślicie, że wśród uczestników programu znajdą się kolejne gwiazdy, które pozostaną w mediach jeszcze po zakończeniu tej edycji?

Czekamy na kolejne odcinki!

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI INTERWENIOWAŁ W JEDNYM Z KLUBÓW W WARSZAWIE. "MOJE MIASTO, WEŹCIE TROSZECZKĘ POD UWAGĘ". ZASKAKUJĄCE NAGRANIE

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY WARSZAWY PONOWNIE ZADECYDUJĄ O INWESTYCJI, JAKA POWSTANIE Z BUDŻETU MIASTA. GŁOSOWANIE NIEBAWEM SIĘ KOŃCZY, LEPIEJ SIĘ POSPIESZYĆ