Magda Gessler uwielbia utrzymywać kontakt ze swoimi fanami, z tego też względu gwiazda jest nieustannie aktywna na swoim Instagramie. To właśnie tam jej ulubieńcy mają możliwość obserwowania prywatnego życia restauratorki, którym gwiazda bardzo chętnie się dzieli.

Gwiazda znów zaskakuje!

Jak doskonale wiemy, Magda Gessler ma dwójkę dzieci: Tadeusza oraz Larę, a już wkrótce zostanie babcią! Ciąża Lary zbliża się bowiem nieuchronnie ku końcowi, a gwiazda już nie może doczekać się kiedy powita na świecie maluszka!

Portal Super Express poinformował jednak, że ostatnia Magda Gessler na swoim Instagramie pokazała jeszcze jedną córkę! Okazuje się jednak, że jest to córka chrzestna, o której do tej pory gwiazda nie wspominała!

- Ja i moja córka chrzestna Julia oraz jej trójnogi pies Kazik. Wyjątkowy wieczór, wyjątkowe miejsce – podpisała nowe zdjęcie restauratorka.

Instagram @magdagessler_official

Rodzina jest dla niej najważniejsza!

- To wielki zaszczyt, że moja córka chrzestna pozwoliła aby jej pies towarzyszył mi przy kolacji. Mimo braku jednej łapy wciął kolację najszybciej z nas – dodała gwiazda.

Magda Gessler od zawsze powtarza, że rodzina ma szczególne miejsce w jej sercu i jest dla niej najważniejsza. Co nieustannie udowadnia publikując rodzinne zdjęcia na Instagramie. Rodzina restauratorki bardzo często spędza czas razem. Szczególnie teraz, kiedy Lara jest w ciąży, mama nieustannie się nią opiekuje.

Córka chrzestna restauratorki na co dzień zajmuje się scenografią oraz grafiką. Gwiazda jest z niej niewątpliwie niesamowicie dumna i wspierają ją w jej działaniach zawodowych!

Instagram @magdagessler_official

Jak informował portal Życie: KIEROWCY POWINNI MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. NOWE DZIAŁANIA POLSKIEJ DROGÓWKI ZOSTANĄ WCIELONE JUŻ ZA KILKA DNI

Przypomnij sobie: WIELU RODZICÓW W BŁĘDZIE, MINISTER EDUKACJI Z MOCNYM STANOWISKIEM W SPRAWIE. WSZYSTKO WYDAŁO SIĘ PRZEZ PEWNE ZDJĘCIE

Portal Życie pisał również: PRAWIE SETKA UCZNIÓW TRAFIŁA NA KWARANTANNĘ. ZAKAŻONA NAUCZYCIELKA MOGŁA PRZEKAZAĆ WIRUSA DALEJ, SPRAWĘ KOMENTUJE RZECZNIK WOJEWÓDZKIEGO SANEPIDU