Magda Gessler to nie bez powodu uważana za jedną z najbarwniejszych postaci w Polsce osoba. Gwiazda TVN zdążyła już zgromadzić niemal porównywalną liczbę zwolenników i przeciwników, lecz co rusz spotyka się z krytyką swojej osoby. Okazuje się, że przez nagranie, które trafiło do sieci restauratorka może mieć spore problemy. O co chodzi?

Na początku Magda Gessler nie zwróciła na to uwagi, jednak fani postanowili jej o tym przypomnieć. Istotny szczegół może uratować komuś życie!

Magda Gessler w ogniu krytyki. Nagranie, które trafiło do Internetu może być kłopotem dla gwiazdy TVN

Nie da się ukryć, ze Magdę Gessler śledzi w Internecie wiele osób, a na jej Facebooku i Instagramie co chwilę pojawiają się nowe materiały, w tym filmy i zdjęcia, które dokumentują barwne życie restauratorki. Trzeba również przyznać, że Magda Gessler stara się utrzymywać z fanami regularny kontakt. Na samym Instagramie obserwuje ją aż milion osób.

Taka popularność bardzo często oznacza również głosy krytyki. Właśnie z tym spotkała się Magda Gessler ostatnio. Jednak uwaga internautów może zapobiec tragedii

O co poszło? O wideo, na którym Magda Gessler pokazuje, jak tańczy podczas jazdy samochodem i to bez zapiętych pasów bezpieczeństwa! Ponoć to nie pierwszy raz, gdy Magda Gessler jeździ w ten sposób samochodem.

– Pani nigdy nie zapina pasów. Przypominam, że pasażerów - nawet tych jadących z tyłu - ten obowiązek też dotyczy. No, chyba że z przyczyn medycznych jest Pani zwolniona – pojawił się komentarz pod postem na fanpage'u gospodyni "Kuchennych rewolucji", cytowany przez Pikio.

Choć Magda Gessler nie odpowiedziała na ten komentarz to mamy nadzieję, że weźmie sobie do serca krytyczną uwagę. Chodzi w końcu o jej bezpieczeństwo.

Dzień dobry.... jedziemy,... 🟩🔶🔹☀️❤️❤️💋💋💋🍎

Posted by Magda Gessler on Tuesday, September 8, 2020

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ