Jak podaje portal "TVN24", Rafał Trzaskowski w ostatnią sobotę bawił się w jednym z warszawskich klubów, na urodzinach swojej znajomej. Z relacji i zamieszczonego w serwisie "Pudelek" filmiku wynika, że osoby obecne w klubie chciały zmiany gatunku granej muzyki. Na nagraniu widać, jak w tej sprawie interweniuje Prezydent Warszawy Rafał Trzasowski.

Rafał Trzaskowski interweniuje w sprawie muzyki

Na zamieszczonym na "Pudelku" nagraniu widać, że Rafał Trzaskowski interweniuje u didżejki, prosząc, żeby zmieniła nieco rodzaj muzyki. "Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę" - powiedział Prezydent Warszawy.

"Ta muza jest zaje***, żeby było jasne" - dodał Rafał Trzaskowski. W rozmowie brała również udział kobieta, która poprosiła o puszczenie muzyki "do tańczenia". Wówczas pada uwaga, że osoby biorące udział w rozmowie nie mają zakrytego nosa i ust. W odpowiedzi na tę uwagę Rafał Trzaskowski założył maseczkę.

"Puśćmi coś fajnego!" - nie przestawał przekonywać Rafał Trzaskowski.

Komentarze po nagraniu zdarzenia

Po opublikowaniu nagrania w sieci zaroiło się od komentarzy. "Po to były te wybory, aby Rafał "Moje miasto" puszczał odpowiednią muzykę" - nieco ironicznie całą sprawę skomentował na Twitterze Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel cała sprawę skwitował słowami: "W Warszawie zaczęło obowiązywać prawo pierwszej nuty".

Warszawski ratusz nie skomentował zaistniałej sytuacji. Nie odniósł się do niej wprost również sam Rafał Trzaskowski. Na swoim koncie w mediach społecznościowych życzył jedynie "udanej niedzieli" dołączając do swojego wpisu fragment filmu "To właśnie miłość", w którym Hugh Grant jako brytyjski premier tańczy na schodach swojej rezydencji.

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Szczere wyznanie Rafała Trzaskowskiego w sprawie uszkodzonego rurociągu płynącego do „Czajki”, padły mocne słowa. „Sprzątam po poprzednikach”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani jednej z gwiazd polskiej sceny muzycznej znów są nieźle zaskoczeni. Agnieszka Chylińska nie kryje radości

O tym się mówi: Seniorzy mają powody do niepokoju, co z programem „Darmowe Leki 75 plus”? Ma przestać być finansowany z budżetu, czy to koniec