Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Od samego początku swojej kariery wokalistka była niesamowicie żywiołowa i mimo, że mijają lata, jej temperament się nie zmienia.

Ważna rocznica artystki

Nie da się ukryć, że wokalistka miała ogromny wpływ na branżę muzyczną w naszym kraju. Robiła bowiem rzeczy, na które nikt wcześniej się nie odważył.

Ostatni czas był jednak dla niej bardzo trudny. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która mocno ograniczyła możliwości koncertowe gwiazdy. Chylińska odczuła to o wiele bardziej niż pozostali artyści, bowiem w tym roku obchodzi 25. rocznicę działalności muzycznej. Z powodu wirusa musiała jednak mocno zmienić koncertowy grafik, z czego nie była zadowolona.

Jak jednak informuje portal Pikio, ostatnio Agnieszka Chylińska wróciła do koncertowania!

- To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży […] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić – mówiła wokalistka w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

Instagram @top.management.official

Niespodziewane posty gwiazdy

Podczas ostatniego koncertu, jaki miał miejsce w Zielonej Górze gwiazda mocno zaskoczyła swoich fanów wyglądem, wystąpiła bowiem w zielonych włosach. Co więcej, na swoim instagramowym profilu zamieściła krótki poradnik dla znajomych po fachu.

- Jak wokaliści powinni odpoczywać pomiędzy dwoma koncertami dziennie? Rada z pierwszej ręki – napisała gwiazda pod filmikiem, na którym widzimy jak leży na krześle, położonym na podłodze.

Dodatkowo wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z zielonymi torbami i gruszkami. Czy Agnieszka Chylińska aż tak bardzo cieszyła się z koncertu w Zielonej Górze?

Instagram @top.management.official

Jak informował portal "Życie": PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie" pisał również: PEWIEN MĘŻCZYZNA ZROBIŁ ZAKUPY W JEDNYM Z POPULARNYCH SUPERMARKETÓW W POLSCE. PO OTWARCIU OPAKOWANIA Z MIĘSEM NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI