Agnieszka Chylińska to jedna z gwiazd, o której słyszy się od lat, a jej popularność nie spada. Zainteresowanie podsycają kolejne fakty.

Artystka w tym roku obchodzi 25-lecie kariery. Przez cały jej okres czujnie strzegła swojego prywatnego życia. Mało kto wie, kim jest jej mąż.

Mało kto wie kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska pilnuje swojego życia prywatnego i niechętnie odpowiada na pytania dotyczące jej bliskich. Fani gwiazdy do końca nie wiedzą kto jest mężem znanej gwiazdy.

Z okazji 25-lecia kariery Agnieszka Chylińska zdradziła kilka faktów ze swojej przeszłości. Okazuje się, że miała kiedyś złamane serce.

Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło „kocham cię” zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma…

- wyznała gwiazda.

Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl

Czy artystka uchyliła rąbka tajemnicy?

Jak podaje „Flesz”, mąż Agnieszki Chylińskiej jest znany jedynie najbliższym osobom z otoczenia gwiazdy. Wokalistka kompletnie nie pokazuje się z nim publicznie i nawet na zakupy para chodzi oddzielnie.

Agnieszka Chylińska pokazała fanom swoją sypialnię, źródło: WP Gwiazdy
Agnieszka Chylińska pokazała fanom swoją sypialnię, źródło: WP Gwiazdy
Agnieszka Chylińska pokazała fanom swoją sypialnię, źródło: WP Gwiazdy

Wokalistka pobrała się z obecnym partnerem w 2010 roku. Jednak w mediach informacja o ich ślubie pojawiła się dopiero dwa lata później.

Agnieszce Chylińskiej bardzo zależy na tym, aby to co prywatne było tylko dla niej i jej rodziny. Nie potrzebuje rozgłosu w mediach. Fani powinni znać ją jedynie za sprawą jej talentu.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ