Agnieszka Chylińska to jedna z gwiazd, o której słyszy się od lat, a jej popularność nie spada. Zainteresowanie podsycają kolejne fakty.

Jakiś czas temu niedawno napisała powieść dla dzieci – „Giler, trampolina i reszta świata”. Jest to historia 13-letniego chłopca, Gilera, który ma objawy typowe dla dzieci autystycznych. Jednak prawdziwą sławę zdobyła na długo przed tym – jest rozsławioną wokalistką. Artystka w tym roku obchodzi 25-lecie kariery.

Agnieszka Chylińska zdobyła się na szczerość

Ceniona wokalistka po raz kolejny znalazła odwagę, by przyznać, co czuje. O co chodzi?

Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl

Teraz, w dobie koronawirusa, organizacja jakichkolwiek wydarzeń jest bardzo utrudniona. Artyści również mocno to odczuli – sytuacja zmusiła ich do dlugomiesięcznej przerwy w koncertowaniu. Agnieszka Chylińska ma to szczęście, że wróciła już do pracy.

Jej koncert odbył się 7 sierpnia w Ostródzie, a następny – w niedzielę w Mrągowie. Teraz planowany jest jeszcze występ w Płocku, który, jak podaje Pomponik, odbędzie się 21 sierpnia. Artystka jest niezmiernie szczęśliwa.

- To tak, jakby ktoś dał ci szklankę wody po wielu tygodniach suszy – mówi, porównując do niego swoje pragnienie bezpośredniego kontaktu z fanami.

Na szczęście pandemia nie pokrzyżowała jej planów na 25-lecie działalności artystycznej. Agnieszka Chylińska na hasło przewodnie swojej specjalnej trasy wybrała „Warto było szaleć tak”, będący fragmentem piosenki „Kiedy powiem sobie dość”.

Jednak jeszcze niedawno sprawiała wrażenie, że niekoniecznie było warto… W jednym z wywiadów opowiedziała, jak zaczęła się jej kariera – miała wtedy 18 lat.

- Przyszłam do firmy MJM w koszuli brata, z niewydepilowaną brwią, krzywym zgryzem, zgarbiona i się patrzyłam. Miałam poczucie, że jestem brzydactwem i chciałam do mikrofonu, żeby powiedzieć: ja tu jestem w konkretnej sprawie! – wyznała.

- To nie była ściema, naprawdę byłam nieszczęśliwa, zbuntowana, zakompleksiona, miałam problemy ze sobą.

Agnieszka Chylińska rzuciła liceum, a później zaczęła burzliwy okres w swoim życiu, w którym pojawiły się narkotyki i alkohol, a także nieudane małżeństwo. Jednak 2006 rok okazał się przełomowy przez ciążę. „Ktoś postawił na mojej drodze znak stop” – wyznała.

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Od tej pory jej życie zmieniło się. Następnie urodziła jeszcze dwoje dzieci. Wydawałoby się, że jest już szczęśliwa, jednak…

- Bardzo chciałam być normalna i bardzo chciałam być w domu, a najbardziej smutne, że chciałam być w tym domu szczęśliwa – wyznała niegdyś.

- Boga proszę głównie o to, żeby przeżyć dzień. (...) Życie ma różny kolor, ale czasami tej czerni jest za dużo i masz ten wybór, że albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem (...) Gdyby nie moja ciekawość życia, to dawno by mnie nie było.

Obecnie jej uzależnieniem jest scena i kontakt z fanami.

Przypomnij sobie o… KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ WYŻSZA EMERYTURA? ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH WYJAŚNIA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal Życie: ŻONA LECHA WAŁĘSY WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ICH ZWIĄZKU. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁO ŻYCIE Z PRZYWÓDCĄ „SOLIDARNOŚCI”

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: TRUDNA SYTUACJA W SANEPIDZIE. "OD KILKU DNI NIE WIEMY, CO ROBIĆ"