Danuta Wałęsa nieustannie trwała przy boku swojego męża. W książce, którą postanowiła napisać opowiada o tym, jak naprawdę wyglądało ich małżeństwo. Okazuje się, że nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Żona byłego prezydenta wyjawiła prawdę

Danuta Wałęsa przyznała w swojej książce, że działalność jaką prowadził jej mąż nie ułatwiała ich życia. W życiu Wałęsów miało miejsce wiele sytuacji, których wszyscy woleliby uniknąć. Niejednokrotnie były one niebezpieczne nawet dla zdrowia i życia rodziny. Jednak mimo wielu niedogodności, Danuta Wałęsa przez wiele lat nie ujawniła tego, co nie odpowiadało jej w związku z liderem „Solidarności”.

Jak informuje portal Pikio, w książce „Marzenia i tajemnice” żona byłego prezydenta wyjawiła, jak wyglądała codzienność u boku męża. Jak się okazuje, kobieta nieustannie czuła się bardzo samotna i wiedziała, że może liczyć tylko na siebie. Chyba nikt nie wiedział, że tak wyglądało życie kobiety.

Książka zmieniła sposób, w jaki postrzegana jest kobieta

W swojej publikacji Danuta Wałęsa przyznaje, że Lech Wałęsa całkowicie oddał się polityce. Na kobietę spadły natomiast wszystkie domowe obowiązki lącznie z wychowywaniem dzieci i radzeniem sobie z codziennymi przeciwnościami losu. Kobieta wyznała, że przez wiele lat nie czuła się doceniana. Co więcej, jej mąż nie wspierał jej w domowych obowiązkach, a także nie wiedział o jej rozterkach.

Jak się okazuje, sam Lech Wałęsa niechętnie komentuje książkę wydaną przez jego żonę. Były prezydent przyznał, że uważa iż takie szczegóły z ich małżeństwa nie powinny ujrzeć światła dziennego. Co więcej wyznał także, że przez praktycznie większość lat małżeństwa nie wiedział, że jego żona nie czuje od niego wsparcia i zaangażowania. Uważał, że skoro Danuta Wałęsa nie mówi mu wprost o swoich uczuciach i o tym, że czuje się samotna to oznacza to tyle, że nie ma zastrzeżeń do ich związku.

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY