Lech Wałęsa z zaskakująco szczerą opinii na temat swojego wieku i chwili, gdy przyjdzie po niego śmierci w „Super Expressie”. Chyba nikt nie mógł się spodziewać, że legendzie „Solidarności” zostało tak niewiele czasu na ziemi. Użył naprawdę przejmujących słów!

Nie da się ukryć, że Lech Wałęsa – niezależnie od medialnych doniesień – zawsze będzie uważany za jednego z głównych bohaterów współczesnej historii Polski i symbol upadku systemu komunistycznego w Polsce, a także w całej Europie.

Trzeba przyznać, że pandemia koronawirusa dała się byłemu prezydentowi we znaki i zmagał się z problemami finansowymi. Teraz postanowił podzielić się smutną konstatacją dotyczącą tego, ile życia mu jeszcze zostało.

To spory szok dla wielu osób, w tym przyjaciół i współpracowników głowy państwa. Lech Wałęsa zdaje sobie sprawę z tego, że przed nim już niewiele dni.

Lech Wałęsa o tym, ile czasu mu jeszcze zostało. W „Super Expressie” zdradził, jak przygotowuje się do odejścia!

W ubiegłym roku prezydent przeszedł operację zaćmy i ten czas pozwolił mu zyskać czas na zastanowienie nad własnym życiem. W rozmowie z „SE” zdradził swoje podejście do życia i śmierci. Przekonuje, że chce odejść po wcieleniu w życie kilku planów.

- Jak mi zdrowie pozwoli, to mam zaplanowane wyjazdy za granicę na najbliższe pięć lat. Chodzi o wykłady, spotkania. Na brak roboty nie narzekam – tłumaczy „SE” Lech Wałęsa, cytowany przez Pikio.

Lech Wałęsa szokuje, gdyż twierdzi, ze nie chciałby przeżyć więcej niż 5 lat i będzie rozczarowany, jeśli tak się nie stanie. Wyznaje, że jest najdłużej żyjącym członkiem swojej rodziny, a długie życie… zwyczajnie go męczy.

- Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony. Już jestem spakowany, oczekuję na przejście… Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze – wyznał, szokując Lech Wałęsa.

Wesołe Kumoszki z Inowrocławia

Posted by Lech Wałęsa on Wednesday, August 12, 2020

Jak informował portal "Życie": TAJNE SPOTKANIE W TORUNIU, OJCIEC RYDZYK GŁÓWNYM BOHATEREM. POJAWIŁY SIĘ SZCZEGÓŁY ROZMOWY, WYJAWIŁA JE TAJEMNICZA KRYSTYNA

Przypomnij sobie: SPORA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA NOWĄ ZAPOMOGĘ OD PAŃSTWA? DODATEK DO EMERYTURY ZAPOWIADA RZECZNIK RZĄDU, POD GŁOSOWANIE POSŁÓW TRAFI USTAWA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ