W ostatnich dniach w Toruniu miało miejsce spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja. To oficjalna informacja Radia Maryja. Jak przekonuje „Super Express” jest to zjazd najbardziej zaufanych osób z redemptorysty z Torunia, a do miasta zjeżdżają z całej Polski. W jakim celu?

Chodzi o szerzenie przekazu mediów ojca Rydzyka – Radia Maryja i Telewizji Trwam na cały kraj, a także wsparcie logistyczne, a także wspólna modlitwa. Nie da się również ukryć, że w grę wchodzi także poparcie materialne dla toruńskich mediów katolickich.

Do Torunia zjechali członkowie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja, obradowali przez trzy dni. Szczegóły spotkania zdradziła Krystyna z Warszawy

Gry wspierające działania Radia Maryja i Telewizji Trwam spotkali się w Toruniu na trzy dni. W tym czasie doszło do spotkania z szefem obu mediów – ojcem Tadeuszem Rydzykiem, a także innymi ważnymi personami w rozgłośni. Miała miejsce również wspólna modlitwa, msze święte i specjalne warsztaty.

- Spotkania Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja służą pogłębianiu współpracy oraz wymianie doświadczeń z pracy w terenie – powiedziała w rozmowie z Radiem Maryja pani Krystyna z Warszawy, cytowana przez SE.

Kobieta tłumaczy, że tego typu zjazdy pogłębiają wiedzę, nadają właściwy tor, dodają energii i odwagi do działania w różnych aspektach działalności Radia Maryja w wymiarze lokalnym.

- Chodzi o wszystko to, co robimy w imię Kościoła, dla Kościoła i dla dobra Ojczyzny – tłumaczyła uczestniczka spotkania w Radiu Maryja.

Choć pełne kulisy tego meetingu nie są znane to z pewnością ojciec Tadeusz Rydzyk przyjął swoich gości najlepiej, jak było to możliwe.

fot. YoUTube

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Przypomnij sobie: SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI. W NABOŻEŃSTWIE BRAŁA UDZIAŁ OSOBA Z KORONAWIRUSEM

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, POSIADACZE PRAWA JAZDY NIE UNIKNĄ PEWNEGO OBOWIĄZKU. ZAPŁATA BĘDZIE OBLIGATORYJNA