Rafał Trzaskowski postanowił przerwać milczenie w sprawie uszkodzonego rurociągu płynącego do oczyszczalni ścieków „Czajka”. Powiedział, jak sprawa wygląda z jego perspektywy. Co takiego zatem powiedział?

Jak powszechnie wiadomo, od 29 sierpnia 2020 trwa awaria rurociągu płynącego do oczyszczalni ścieków „Czajka” znajdującej się w Warszawie. W związku z tym ścieki wypływają do Wisły, a mieszkańcy się niepokoją.

Niestety – najbardziej poszkodowanym w całej sytuacji okazał się Rafał Trzaskowski, który jest obwiniany za całe zajście.

Szczere słowa Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski w jednym z udzielonych wywiadów przyznaje, że jest negowany za błędy swoich poprzedników, którzy zaprojektowali „Czajkę”.

- (...) zbieram baty za zaniechania poprzedników. (…) Odziedziczyłem projekty infrastrukturalny najeżone błędami. Sprzątam po poprzednikach (…) - powiedział Rafał Trzaskowski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM