Mieszkańcy stolicy już po raz kolejny będą mogli zadecydować drogą referendum o inwestycji, jaka zostanie wszczęta z budżetu miasta. Warto się pospieszyć, bo został tylko jeden dzień do końca głosowania!

Inicjatywa, która daje możliwość mieszkańcom Warszawy podjęcia decyzji o tym, na co zostaną zainwestowane pieniądze miasta została przyjęta bardzo optymistycznie.

Rafał Trzaskowski zachęca do głosowania

W tym roku budżet państwa ma na ten cel przeznaczone aż 83 miliony złotych! Pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów od społeczeństwa, jak np. zwiększenie terenów zieleni, zorganizowanie zajęć sportowych czy chociażby stworzenie placów zabaw dla dzieci.

- Ja już zagłosowałem - a Wy? To już ostatnie dni głosowania w 7. edycji #budżetobywatelski w Warszawie. Do 15.09 możecie osobiście zadecydować o tym, w jakim kierunku zmieni się Wasza dzielnica i całe miasto (…) - napisał Trzaskowski na Twitterze.

Głosowanie potrwa do 15 września, zatem jutro kończy się jego termin – wyniki natomiast zostaną ogłoszone 30 września.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM