Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych osób w polskim show biznesie. Nie ulega jednak wątpliwości, że sława restauratorki bezpośrednio przyczyniła się także do popularności jej dzieci, w tym Lary Gessler, która ostatnio nieustannie pojawia się na pierwszych stronach gazet!

Pasmo powodzeń w życiu Lary!

Od pewnego czasu życie Lary Gessler układa się tak, jak wymarzyła sobie niejedna kobieta. Po radosnej wiadomości o ciąży, jaką podzieliła się celebrytka jakiś czas temu, przyszedł czas przeprowadzki do nowego mieszkania. To jednak nie koniec szczęśliwych wydarzeń w życiu kobiety!

Wczoraj na Instagramie Lary Gessler pojawiło się bowiem wspólne zdjęcie z partnerem, z którego jasno wynika, że celebrytka i Piotr Szeląg postanowili się zaręczyć!

- Najszczęście – podpisała fotografię sama Lara Gessler.

Nie ulega wątpliwości, że jest to niesamowicie szczęśliwy dzień dla Lary! Gwiazda od samego początku nie ukrywa, że przy swoim partnerze czuje się bardzo dobrze i uważa, że są dla siebie stworzeni.

Instagram @lara_gessler

Nie brakuje komentarzy!

Wpis udostępniony przez celebrytkę niemal natychmiast zyskał tysiące polubieni oraz setki komentarzy. Jedną z pierwszych osób, które pogratulowały parzy była oczywiście ukochana mama Lary.

- Jaka ja jestem happy. Brawo – skomentowała post Magda Gessler.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od wiernych fanów Lary Gessler i jej narzeczonego, do gratulacji dołączyli się także przyjaciele pary!

Wśród gratulujących znalazła się między innymi Jessica Mercedes, Ola Żebrowska, Ania Starmach, Sonia Bohosiewicz i wiele, wiele innych postaci znanych z polskiego show biznesu.

Instagram @lara_gessler

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI MA DOM O KTÓRYM MARZY NIEJEDNA OSOBA. SĄSIEDZI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT MAJĄTKU LECHA WAŁĘSY? OKAZUJE SIĘ, ŻE POLITYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ. KWOTA MOŻE ZASKOCZYĆ

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI