Dom, w którym mieszka Jarosław Kaczyński zaskakuje wiele osób. Prezes Prawa i Sprawiedliwości mieszka na Żoliborzu, gdzie znajduje się wiele nietypowych domów. Jednak okazuje się, że willa Jarosława Kaczyńskiego zachwyca chyba najbardziej.

Niesamowity wygląd domu prezesa!

Według doniesień portalu Pomponik, dom prezesa nie przypomina praktycznie wcale zwykłego polskiego domu. Wszystko to za sprawą winorośli, które w tym roku obrodziły o wiele bardziej niż zwykle. Willa nabrała przez to iście toskańskiego klimatu!

- Choć trudno w to uwierzyć, to tylko stołeczny Żoliborz, a nie Toskania, czy Burgundia! Niepozorny dom Jarosława Kaczyńskiego zaczyna przypominać winnicę, czy też rezydencję na południu Europy! Płot przy prezesowskiej posiadłości oplotły winorośle, które – co widać gołym okiem – obficie obrodziły! Aż szkoda by było zmarnować tak dorodne owoce! Czyżby więc niebawem miały powstać wina Kaczyńskiego? – zauważają dziennikarze Super Expressu.

Czy to pomysł na nowy biznes?

Czy winorośle przed domem Jarosława Kaczyńskiego zostały zasadzone w konkretnym celu i już niedługo powstanie z nich pyszne wino? Co na to sam prezes Kaczyński?

Na ten moment nie ma podstaw, aby twierdzić, że prezes Prawa i Sprawiedliwości planuje zająć się czymś innym niż polityka. Nie ulega jednak wątpliwości, że będzie chciał zapewnić sobie pewny dochód, kiedy przyjdzie czas na polityczną emeryturę. Czy pomóc mu w tym mają właśnie domowe winogrona?

- Kaczyński jeszcze w czasach studenckich miał mieć w zwyczaju chadzać na kieliszek wina po zajęciach, wielbicielem wina pozostawał też w latach 90 - przypominają dziennikarze Super Expressu.

Obfite zbiory się szykują Będzie wino?

Posted by se.pl on Monday, September 14, 2020

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ZENKA MARTYNIUKA. JEGO HIT O OCZACH DOCZEKAŁ SIĘ W NOWEJ ODSŁONIE PEWNEGO WYRÓŻNIENIA W OŚWIACIE

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI