Daniel Martyniuk przyzwyczaił nas, że kiedy tylko robi się o nim głośno, to chodzi tylko o to, że znów ma kolejne problemy. Syn Zenka Martyniuka nieustannie przysparza rodzinie kłopotów. Zaczęło się od problemów z żoną, potem znaleziono u niego narkotyki, następnie prowadził auto bez uprawnień, a to tylko kilka z jego licznych wykroczeń.

Syn znanego muzyka znów ma kłopoty?

Jakiś czas temu Zenek Martyniuk wpłacił za syna dość pokaźną kaucję, aby ten mógł wcześniej wyjść na wolność. Jak jednak się okazuje, Daniel Martyniuk niczego się nie nauczył i wkrótce znów może stanąć przed sądem.

Jak poinformował portal Pikio, jakiś czas temu Daniel Martyniuk na swoim Instagramie opublikował dość kontrowersyjny post. Mężczyzna podjął się bowiem oceny jednego z hoteli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nigdy go tam nie widziano.

- Chciałbym powiedzieć, że na Podlasiu znajduje się taka mniej więcej sala weselna, która nazywa się Santana, która jest jedną z gorszych sal, jakie tylko znajdowały się na całym świecie. Podaje się tam skiśnięte piwo, w ogóle wszystko jest zepsute! Cały hotel Santana jest bardzo zepsutym hotelem, łóżka przeżerają mole, w ogóle nie warto tam być! – powiedział Martyniuk na InstaStory.

Źródło: dzieckoifigura.pl

Hotel nie zignorował sprawy!

Tym razem cała sprawa nie ujdzie mężczyźnie na sucho. Hotel niemal natychmiast dowiedział się o fałszywym komentarzu pod ich adresem, a co więcej skierował sprawę do sądu.

- To są oszczerstwa, tym bardziej, że nie był gościem naszego hotelu. Sprawa zostanie skierowana do sądu, bo nie można ludzi oczerniać. Nie chcemy być kojarzeni z takimi sprawami. Mamy mały hotelik, organizujemy głównie imprezy okolicznościowe. Nam nie zależy żeby być kojarzonym z tego typu „reklamą” – wyjawiła właścicielka hotelu podczas wywiadu dla Wirtualnej Polski.

Jednak tym razem zachowanie Daniela Martyniuka mocno zadziwia. Mężczyzna opublikował bowiem na swoim Instagramie oświadczenie, w którym przeprasza hotel i wyjaśnia całą sprawę.

- Ja, Daniel Martyniuk, że w dniu 27 sierpnia 2020 roku na moim profilu w serwisie Instagram zamieściłem film, zawierający krzywdzące dla spółki SANTANA SKŁODOWSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Białymstoku, będącej właścicielem Hotelu i Sal Bankietowych Santana w Białymstoku, nieprawdziwe informacje. [...] W związku z powyższym przepraszam spółkę SANTANA SKŁODOWSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Białymstoku za naruszenie jej dóbr osobistych, co mogło narazić ją na utratę zaufania klientów i potencjalnych klientów – oświadczenie opublikowane przez Martyniuka na Instagramie.

Instagram @daniel.martyniuk.89

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI MA DOM O KTÓRYM MARZY NIEJEDNA OSOBA. SĄSIEDZI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT MAJĄTKU LECHA WAŁĘSY? OKAZUJE SIĘ, ŻE POLITYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ. KWOTA MOŻE ZASKOCZYĆ

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA