Media od dawna rozpisują się na temat konfliktu na linii Meghan Markle – Kate Middleton. Teraz, gdy panie nie widują się na co dzień, temat został nieco zapomniany, jednak jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, już niedługo zrobi się jeszcze goręcej.

Jak donosi Plotek, według magazynu „InTouch” księżna Kate jest obecnie w czwartej ciąży. Co więcej, Meghan spodziewa się z kolei drugiego dziecka.

Ciąże Meghan Markle i Kate Middleton. Czyżby szykowała się nowa awantura?

Zagraniczny tabloid twierdzi, że obie kobiety czekają na przyjście na świat dzieci – podobno mają to być córki. Choć książęta William oraz Harry już poprawili swoje relacje, nie można powiedzieć tego samego o ich małżonkach. Mało tego, obie księżne już niebawem mogą znaleźć się w jeszcze większym konflikcie. Dlaczego?

Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta
Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta
Kate i Meghan. Screen: Onet kobieta

Podobno Meghan jako pierwsza powiedziała o swojej ciąży Kate i wspólnie ustaliły, że to właśnie żona księcia Harry’ego ogłosi to publicznie przed Kate Middleton.

Podobno kobiety wyznały sekret także znajomym. Meghan miała powiedzieć Kate o tym, że spodziewa się córki, a gdy usłyszała, że żona księcia Williama również czeka na córeczkę, była wzruszona.

Niestety, choć podobno rozmawiały o swoich planach co do dzieci, wtem okazało się, że… obie wybrały to samo imię dla swoich dzieci.

Jak podają media, obie kobiety chcą nazwać córeczkę „Diana”, by oddać hołd zmarłej mamie swoich mężów.

Źródło: plotek.pl
Źródło: plotek.pl

Mówi się, że spór prawdopodobnie zwycięży Meghan, ponieważ jeszcze nie miała córeczki i po raz pierwszy może wybrać imię żeńskie, Kate zaś jest już mamą dziewczynki, Charlotte.

Na razie jeszcze nie wiadomo, czy to na pewno prawda. Myślicie, że rodzina królewska w jakiś sposób odniesie się do doniesień?