Najnowsze informacje z Warszawy w sprawie alternatywnego rurociągu znajdującego się na moście pontonowym. Kiedy zacznie działać? Znamy dokładny termin!

Tuż po pojawieniu się awarii rurociągu płynącego do oczyszczalni ścieków „Czajka” rozpoczęły się prace nad budową alternatywnego rozwiązania – budowano most pontonowy, na którym zamieszczono zastępczy rurociąg, a prace te skończono w czwartek. Kiedy jednak zacznie działać?

Zastępczy rurociąg zacznie działać już niebawem!

Jak wynika ze słów Karoliny Gałeckiej, rzeczniczki stołecznego ratusza, awaryjny przesył ma zacząć działać dokładnie od 23 września.

- (...) Zostały już zamontowane pompy, które będą wtłaczały ścieki do instalacji. Trwają ostatnie prace nad montażem rur. Patrząc na postęp prac, powinniśmy wyrobić się we wskazanym przez wiceprezydenta terminie. – przekazała Karolina Gałecka ze stołecznego ratusza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM