Najnowsze informacje wprost z Warszawy. Mieszkańcy nie kryją oburzenia problemami, jakie wynikają z nowej strefy parkowania na warszawskiej Woli. Muszą płacić kary mimo opłacenia parkometru! O co dokładnie chodzi?

Jak niedawno pisaliśmy, na warszawskiej Woli pojawiły się niedawno nowe miejsca parkingowe oraz parkometry. Niestety, pojawiły się także pewne komplikacje…

Mieszkańcy Warszawy są oburzeni!

Mieszkańcy Woli nie muszą płacić każdorazowo za postój przed swoim miejscem zamieszkania – muszą zaś wyrabiać miesięczny abonament w kwocie 30 zł, który obejmuje zasięg stu metrów od wybranego parkometru.

Okazało się, że niektóre posesje znajdują się poza zasięgiem jakiegokolwiek parkometru – a więc mieszkańcy będą musieli płacić kary!

- Dostawimy tam brakujący parkomat. Najprawdopodobniej w pierwszej połowie października – mówi Jakub Dybalski, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM