Jak podaje portal "Lelum", Aleksandra Kwaśniewska jest jedną ze sprawniej poruszających się w mediach społecznościowych gwiazd. Humor i dystans, jaki charakteryzuje wpisy Oli Kwaśniewskiej zjednał jej i zjednuje nadal rzesze fanów i obserwatorów. Pod jednym z ostatnio opublikowanych przez Olę zdjęć internautka zostawiła nieco złośliwy komentarz. Na odpowiedź Aleksandry Kwaśniewskiej nie trzeba było czekać.

Mistrzyni hasztagów

Hasztago zamieszczone przez Aleksandrę Kwaśniewską przy publikowanych zdjęciach potrafią ubawić internautów do łez. Pod ostatnim zamieszczonym wpisem jedna z internautek zamieściła dość kąśliwą uwagę. Na odpowiedć Oli nie trzeba było czekać. Z pewnością cięta riposta Aleksandry Kwaśniewskiej na długo zapadnie jej w pamięć.

Zamieszczane przez Aleksandrę Kwaśniewską pokazują jej codzienne życie, zawsze z lekkim przymróżeniem oka. Najczęściej na zdjęciach pojawiają się mąż Oli, Kuba Badach, a także ukochany pies Lula, którego małżonkowie przygarnęli przed dwoma laty. Tym razem Aleksandra Kwaśniewska postawiła na siebie i zamieściła własne zdjęcie.

"#zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej" - napisała pod zamieszczonym zdjęciem. Wśród wielu komentarzy pojawił się jeden dość złośliwy, obok którego Aleksandra Kwaśniewska nie mogła przejść obojętnie.

Instagram

Złośliwy komentarz pod adresem Aleksandry Kwaśniewskiej

"Tyle lat razem i bez dzidzi!!…." - napisała internautka. Ta niepotrzebna złośliwość zdecydowanie nie spodobała sie Oli, podobnie jak wchodzenie z butami w tak prywatny obszar życia, jak podejmowanie decyzji o posiadaniu potomka. Co na to Ola?

Instagram

"To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu" - napisała córka byłego prezydenta. Do tej pory Ola unikała raczej odpowiedzi na takie zaczepki, nie dziwimy się, że tym razem już nie wytrzymała.

Myślicie, że takie kwestie, jak posiadanie lub nieposiadanie dzieci powinny być dyskutowane publicznie?

To też może cię zainteresować: Tajemnice Jacka Kurskiego wychodzą na jaw. Zdradza je Joanna Kurska, jej słowa są zdumiewające

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wikariusz z koronawirusem. Kwarantanny brak. Niezwykła decyzja sanepidu

O tym się mówi: Główny Inspektorat Farmaceutyczny ostrzega przed popularnymi lekami. Są wycofywane z aptek w Polsce, jeśli mamy je w domu najlepiej się ich pozbyć