Trzeba przyznać, że to naprawdę wielka miłość, a Joanna i Jacek Kurscy, którzy postanowili wziąć ślub kościelny w krakowskich Łagiewnikach w połowie lipca są sobie niesamowicie bliscy i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

W rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kurska zdradziła kulisy jej małżeństwa z prezesem TVP i politykiem Prawa i Sprawiedliwości.

– Jacek przynosi mi do łóżka kawę i naleśniki. Uwielbiam to – mówi otwarcie Joanna Kurska w rozmowie z „Super Expressem”.

Jak wygląda małżeństwo Kurskich? O kulisach związku opowiedziała "SE" Joanna Kurska

Para, choć wzięła już ślub cywilny ponad dwa lata temu, nie mogła się doczekać, aż uda się Jackowi Kurskiemu unieważnić pierwsze małżeństwo i para zakochanych będzie mogła stanąć przed ołtarzem. Na miejsce swojego ślubu kościelnego wybrali krakowskie Łagiewniki, gdyż to sanktuarium jest im najbliższe z powodu wiary.

– To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Jacek jest miłością mojego życia. To miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia – wyjaśnia rozmarzona Joanna Kurska reporterom „Super Expressu”.

Okazuje się, że prezes TVP tylko w pracy twardo trzyma gardę, a w domu staje się potulnym, zakochanym po uszy w swojej żonie mężem. Joanna Kurska przekonuje, że mąż przynosi jej do łóżka białą kawę i naleśniki.

Joanna Kurska jest dumna z męża, że odnosi takie sukcesy jako prezes TVP, a jak sama przekonuje „Telewizja Polska pod jego kierownictwem stała się prawdziwą medialną potęgą”.

fot. PAP

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ZENKA MARTYNIUKA. JEGO HIT O OCZACH DOCZEKAŁ SIĘ W NOWEJ ODSŁONIE PEWNEGO WYRÓŻNIENIA W OŚWIACIE

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI