Książę Harry jest jedną z postaci, których poczynania obserwuje cały świat. Mąż Meghan Markle nie zawsze był jednak tym mężczyzną, którym jest teraz – mężem oraz ojcem, z którego można brać przykład.

Skandale księcia Harry'ego

Syn księcia Karola nie zawsze był tak poukładany jak dziś. Portal Viva przypomina, że ma on na swoim koncie wiele wybryków i choć Harry nigdy nie prosił się o popularność, to jednak jego zachowania śledził cały świat. Był bardzo barwną postacią, lubianą przez opinię publiczną, choć świat obiegało wiele skandali z nim w roli głównej.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

Książę Karol i księżna Diana przeżywali kryzys małżeński, chodziły pogłoski, że ich drugie dziecko, czyli Harry, to w rzeczywistości syn księżnej i jej kochanka, czego jednak nigdy nie potwierdzono.

Lady Di osierociła synów, gdy Harry miał 12 lat. Bardzo szybko zaczął przesadzać z alkoholem i już w wieku kilkunastu lat miał za sobą pierwsze narkotykowe przygody. W końcu książę Karol wysłał syna do kliniki odwykowej.

Po wyjściu z odwyku młody Harry wprawdzie przestał korzystać z używek, jednak dalej był imprezowiczem, wydawał fortunę na zabawę, co rusz zmieniał kobiety.

Lata później zdobył się na wyznanie, że przez wścibskie media oraz stratę matki zatracił się w tym trybie życia. Jednak po czasie zrozumiał, że nie chce już tak żyć, woli pomagać innym.

Harry i Meghan/screen YouTube
Harry i Meghan/screen YouTube

Szczególną zmianę przeszedł w wojsku, wrócił z Afganistanu jako zupełnie inna osoba. Rozpoczął działalność charytatywną, wyprawił się na Antarktydę i zapuścił brodę, którą później – na prośbę królowej Elżbiety II – zgolił.

Mówi się, że Elżbieta II nie potrafiła zaakceptować związku wnuka, którego kocha, z Meghan Markle, jednak mimo wszystko wspiera go.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KIEDY ZACZNIE DZIAŁAĆ ZASTĘPCZY RUROCIĄG NA MOŚCIE PONTONOWYM? MIESZKAŃCY STOLICY SĄ ZANIEPOKOJENI

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z NOWĄ STREFĄ PARKOWANIA NA WOLI. MIESZKAŃCY WARSZAWY MUSZĄ PŁACIĆ KARY MIMO OPŁACENIA PARKOMETRU. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… PRZYKRE SŁOWA POD ADRESEM ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ. CÓRKA PREZYDENTA NIE ZOSTAŁA DŁUŻNA