Meghan Markle decyduje o urodzinach Harry'ego

Jak podaje portal "Plotek", w związku Meghan i Harry'ego nie dzieje się najlepiej. Podobno był książę ma być sfrustrowany zakazami swojej żony. 15 września będzie obchodził swoje trzydzieste piąte urodziny, jednak nie tak, jak sobie wymarzył. Wnuk królowej Elżbiety słynął niegdyś z hulaszczego trybu życia, jednak małżeństwo z amerykańską aktorką i ojcostwo mocno go udomowiło. Solniezant pomimo tego chciał spędzić dzień swoich urodzin z bliskimi przyjaciółmi, imprezując w Kalifornii. Okazuje się, że nie dostał na to zgody Meghan.

Meghan i Harry / news.com.au
Meghan i Harry / news.com.au

Była księżna Sussex zadecydowała, że tegoroczne urodziny spędzą w domu w gronie jej znajomych, w towarzystwie których Harry nie czuje się najlepiej. Podobno nie pozwoliła mu również wypić kieliszka szampana za swoje zdrowie, bowiem nie przepada za tym, kiedy mąż jest lekko podpity.

Myślicie, że Harry zatęskni za królewskim życiem? Niedawno pogodził się ze swoim bratem, Williamem, a brytyjskie magazyny donoszą, że coraz bardziej ciągnie go do powrotu w rodzinne strony.

Harry, Meghan Markle
Harry, Meghan Markle
Harry, Meghan Markle

To również może Cię zainteresować: ZAGINĘŁY DWIE 5-LATKI. WIELKIE POSZUKIWANIA ZAKOŃCZYŁY SIĘ NIESPODZIEWANIE

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK BEZ MAKIJAŻU DOKAZUJE Z HENRYCZKIEM. ZDRADZIŁA, JAK W DOMU NAZYWAJĄ MALUCHA