Kamil Stoch to jeden z najsłynniejszych oraz najlepszych skoczków narciarskich reprezentujących Polskę. Zyskał wielu wiernych fanów, którzy kibicują mu podczas każdych zawodów, w których bierze udział.

Kamil Stoch ma na koncie coraz więcej sukcesów, jednak w ostatnim sezonie zaliczył także porażki. Nie zmienia to faktu, że udało mu się otrzymać tytuł najlepszego skoczka w skróconym turnieju Raw Air.

Sportowiec potrafi zaskakiwać swoich fanów nie tylko wyczynami na skoczniach, ale także i w życiu prywatnym. Wszyscy są zdumieni!

Kamil Stoch. Źródło: Instagram
Kamil Stoch. Źródło: Instagram

Kamil Stoch, jakiego nie znamy

33-letni Kamil Stoch postanowił pochwalić się czymś nowym w jego życiu. Na jego Instagramie pojawił się post, który zdziwił wszystkich.

Skoczek już teraz przygotowuje się do kolejnego sezonu zawodów – już niedługo czekają go pierwsze konkursy. Jednak teraz sprawdził się w innej roli.

Jak donosi Pomponik, Kamil Stoch przez tydzień widywał się z młodymi skoczkami jako… trener. Jego zadaniem było udzielanie wskazówek dotyczących techniki oraz motywowanie zespołu.

„Właśnie z busa klubowego przesiadłem się do auta kadrowego. Przez miniony tydzień przyglądałem się treningom młodych skoczków, przez nadchodzący, sam będę pracował na zgrupowaniu najlepiej jak potrafię, z motywacją i przede wszystkim z uśmiechem” – pisał.

Kamil Stoch. Źródło: Instagram
Kamil Stoch. Źródło: Instagram

„Miałem pierwszą w życiu okazję sprawdzić się w roli trenera i spojrzeć na skoki z innej strony. Jakie to jest trudne! Tym bardziej doceniam pracę osób, dzięki którym nadal mogę się rozwijać jako zawodnik”- ujawnił skoczek.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KIEDY ZACZNIE DZIAŁAĆ ZASTĘPCZY RUROCIĄG NA MOŚCIE PONTONOWYM? MIESZKAŃCY STOLICY SĄ ZANIEPOKOJENI

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z NOWĄ STREFĄ PARKOWANIA NA WOLI. MIESZKAŃCY WARSZAWY MUSZĄ PŁACIĆ KARY MIMO OPŁACENIA PARKOMETRU. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… PRZYKRE SŁOWA POD ADRESEM ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ. CÓRKA PREZYDENTA NIE ZOSTAŁA DŁUŻNA