Nie da się ukryć, że Kamil Stoch idzie śladami Adama Małysza, a nawet przewyższa swojego mistrza o głowę i można go śmiało uznać za najbardziej utytułowanego i utalentowanego obecnie skoczka narciarskiego.

Fani uwielbiają mistrza z Zębu, a on sam dostarcza nam niesamowitych emocji i kolejnych nagród jako reprezentant Polski. Wiele osób zastanawia się jednak, co skoczkowie robią w okresie wiosny i lata, gdy zakończy się sezon i sportowcy przygotowują się do występów w Letnim GP, a także do zimy.

Kamil Stoch postanowił zdradzić tę tajemnicę i na Instagramie pokazał, jak wyglądały jego ostatnie tygodnie. Nie było łatwo, bo w wielu rzeczach skutecznie przeszkadzała pandemia!

Tak żyje teraz Kamil Stoch! Skoczek pochwalił się ostatnimi tygodniami między sezonem narciarskim!

Jak przekonuje Pomponik, Kamil Stoch wykorzystał wolny czas, by spędzić jak najwięcej pięknych chwil ze swoją ukochaną żoną, Ewą Bilan-Stoch. Para wyjechała w podróż po Polsce, by zobaczyć m.in. Olsztynek czy Frombork. Towarzyszyli im koledzy z reprezentacji wraz z żonami. Potem wybrali się do Austrii, by poszaleć na nartach wodnych, jednak jak zdradził sam Kamil, woda to nie jego bajka.

fot. Instagram

Co dalej? Kamil Stoch jest już w toku przygotowań do sezonu skoków zimą, a na jego Instagramie pojawiły się fotki z treningów – siłowni i skoczni. Ewa Bilan-Stoch korzysta z lata i pojechała do Zakopanego do męża, a wspólnie spędzić z nim kilka chwil i… zjeść lody!

fot. Instagram

Trzymamy kciuki, by kolejny sezon w skokach narciarskich okazał się zwycięski dla Kamila Stocha!

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ