Coraz więcej mówi się o tym, co dzieje się w domu Wioletki z produkcji TVP „Ranczo”. Odtwórczyni wspomnianej roli, Magdalena Waligórska-Lisiecka, i jej mąż, Mateusz Lisiecki-Waligórski, mają prawdziwe kłopoty. Co się dzieje?

Wioletka z „Rancza” ma ogromny problem

Według informacji przekazywanych przez portal Pikio para zmaga się ze sporymi problemami. Prywatnie są rodzicami dwójki dzieci, nie spodziewali się, że to właśnie z ich rodzicielstwem mogą wiązać się takie problemy.

"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl
"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl
"Ranczo". Źródło: dorzeczy.pl

Okazuje się, że dzieci pary mają wyjątkowo dużo energii. To właśnie pokłady niespożytej siły są źródłem kłopotów. Dlaczego?

Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli Wioletka z „Rancza”, postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, co się dzieje. Jej córeczka jest wulkanem energii, nad którym trudno zapanować. Ostatnio znalazła się przez to… w szpitalu.

Magdalena Waligórska-Lisiecka, aktorka, którą Polacy docenili za rolę Wioletki, zgromadziła wokół siebie osoby, które interesują się tym, co słychać u niej nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Od ponad roku jest mamą dwójki dzieci – jej marzeniem było wychowywać więcej niż jedną pociechę.

Niestety, nie spodziewała się, jakie to trudne, gdy dzieci będą tak rozrabiać. Jej synek, Piotruś, ma już 3 latka, a córeczka, Natalia, 15 miesięcy. Są bardzo żywiołowymi dziećmi, co szczególnie objawia się u młodszej pociechy.

Magdalena Waligórska-Lisiecka. Źródło: interia.pl
Magdalena Waligórska-Lisiecka. Źródło: interia.pl

- Były SOR-y, klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole – takie rzeczy mamy już za sobą, ale żeby nie było śladu po tych dziecięcych szaleństwach, kiedyś będzie potrzebny zabieg laserowy – zdradziła aktorka.

- Dzieci mają taki nadmiar energii, że trudno z nimi nadążyć. Moja 15-miesięczna córeczka wyczynia niesamowite cuda ze swoim ciałem. Nie każdy jest w stanie złapać Natalię. My z mężem jakoś dajemy radę, ale nie każdy opiekun sobie radzi z jej energią i pomysłami – wyjawiła.

Dodała, że jej obawą jest, czy Natalia nie „rozniesie” szkoły, gdy pójdzie do niej za kilka lat.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KIEDY ZACZNIE DZIAŁAĆ ZASTĘPCZY RUROCIĄG NA MOŚCIE PONTONOWYM? MIESZKAŃCY STOLICY SĄ ZANIEPOKOJENI

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z NOWĄ STREFĄ PARKOWANIA NA WOLI. MIESZKAŃCY WARSZAWY MUSZĄ PŁACIĆ KARY MIMO OPŁACENIA PARKOMETRU. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… PRZYKRE SŁOWA POD ADRESEM ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ. CÓRKA PREZYDENTA NIE ZOSTAŁA DŁUŻNA