Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Ilona i Adrian podzielili się wspaniałą nowiną!

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz podjęli bardzo ważną decyzję. Okazuje się, że para tuż po zakończeniu nagrań do programu postanowiła kontynuować swoją znajomość.

- Spotykaliśmy się w miarę regularnie. Najdłuższa przerwa, jaką mieliśmy to może dwa tygodnie – relacjonował Adrian.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Ilona Adrian postanowili razem zamieszkać. Co więcej para wynajęła wspólne gospodarstwo i otworzyła własną stajnie.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

- Przenieśliśmy się tutaj niedaleko Adriana, do Małopolski. Bałam się, wiadomo, ale warto ryzykować (…). Spokojnie mogę powiedzieć, że to, co się teraz dzieje, to spełnienie moich marzeń. Można powiedzieć, że mamy już level drugi i ja bym to nazwała naszą małą rodziną; trochę nietypową, bo jestem ja, Adrian i stado koni – dodała Ilona.

Szczęście zakochanych ucieszyło ich fanów na instagramie. Pod ich wspólnymi zdjęciami możemy przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz życzymy wszystkiego dobrego.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”