Martyna Wojciechowska jest znana głównie z podróżniczego trybu życia. Kobieta chętnie pokazuje kolejne wyjazdy i opowiada o innych kulturach oraz zwyczajach, a także problemach mieszkańców. Tym razem sama wpadła w tarapaty.

Martyna Wojciechowska w niebezpiecznej sytuacji

Niedawno Martyna Wojciechowska znalazła się w Bejrucie, gdzie obserwowała warunki w Libanie, by pokazać widzom programu „Kobieta na krańcu świata”, jak wygląda codzienność tamtejszej ludności. Okazuje się jednak, że podczas zdjęć doszło do niebezpiecznej sytuacji – potrącenia przez samochód.

Martyna Wojciechowska / Instagram: martyna.world
Martyna Wojciechowska / Instagram: martyna.world

Jak przypomina portal Radio ZET, w sierpniu w Bejrucie doszło do ogromnej eksplozji. Martyna Wojciechowska wybrała się tam, by przybliżyć swoim widzom, jak wygląda codzienność w trudnej sytuacji.

W pewnym momencie idąca po ulicy dziennikarka… została potrącona przez samochód. Na całe szczęście nic wielkiego się nie stało – została jedynie lekko zahaczona.

- Dzisiejszy dzień na planie programu „Kobieta na krańcu świata” w miarę spokojny... Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam – wyjawiła, biorąc winę na siebie.

W trakcie pogawędek, które podróżniczka pokazuje fanom, opowiada co nieco o miejscach, które odwiedza, przed emisją odcinka. Niestety, jak było widać po jednym z ostatnich filmików, nie zawsze jest w pełni bezpiecznie.

Fani bardzo zaniepokoili się o zdrowie podróżniczki, czemu wyraz dali w komentarzach.

Martyna Wojciechowska / Instagram: martyna.world
Martyna Wojciechowska / Instagram: martyna.world

„Pani Martyno, mam nadzieję, że ramię w porządku. Dla mnie to było celowe potrącenie. Przykre. Pozdrawiam gorąco i proszę uważać na siebie” – komentowała jedna z internautek.

„Na drugi raz proszę nie chodzić środkiem drogi to będzie mniej potrąceń” – uznał autor innego komentarza.

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI INTERWENIOWAŁ W JEDNYM Z KLUBÓW W WARSZAWIE. "MOJE MIASTO, WEŹCIE TROSZECZKĘ POD UWAGĘ". ZASKAKUJĄCE NAGRANIE

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY WARSZAWY PONOWNIE ZADECYDUJĄ O INWESTYCJI, JAKA POWSTANIE Z BUDŻETU MIASTA. GŁOSOWANIE NIEBAWEM SIĘ KOŃCZY, LEPIEJ SIĘ POSPIESZYĆ