Program Martyny Wojciechowskiej od dłuższego czasu cieszy się wysoką oglądalnością. Kobieta podczas podróży odwiedza przeróżne zakątki świata, poznając przy tym problemy, z jakimi codziennie borykają się ich mieszkańcy. Podróżowanie w takie miejsca często wiąże się z trudnościami - także tym razem nie obeszło się bez kłopotów.

Wojciechowska znalazła się w niebezpieczeństwie

Ostatnio podróżniczka odwiedziła Bejrut, gdzie sytuacja jest obecnie dramatyczna - w ciągu zaledwie miesiąca doszło tam najpierw do wielkiego wybuchu, a później pożaru, w wyniku których ucierpiały tysiące ludzi. W związku z tym Wojciechowska postanowiła udać się do Libanu, by na własne oczy przekonać się, jak po takiej tragedii wygląda codzienne życie mieszkańców.

Częstym nawykiem prowadzącej są pogawędki do fanów między nagraniami programu. Chce ona w ten sposób uchylić im rąbka tajemnicy jeszcze przed emisją odcinka. W czasie ostatniej takiej sytuacji, kiedy przechadzała się po jednej z ulic, cały czas mówiąc do fanów, doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

Wojciechowska na moment przed tragedią (Instagram)
Wojciechowska na moment przed tragedią (Instagram)

Kiedy zapatrzona w telefon Wojciechowska szła ulicą, uderzył w nią samochód. Na szczęście obyło się bez poważnych urazów, a jak przyznała sama podróżniczka, cały wypadek wyniknął z jej winy.

"Dzisiejszy dzień na planie programu "Kobieta na krańcu świata" w miarę spokojny - zaczęła, gdy nagle potrącił ją samochód - Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam" - dodała.

Pomimo tego, że wypadek nie wyglądał groźnie, fani wyraźnie zmartwili się o bezpieczeństwo Martyny. Zwrócili jej uwagę, by podczas pobytu w Libanie była ostrożna.

"Uważaj na siebie", "Jejku, aż mnie zabolało, wszystkiego dobrego", "Proszę uważać na siebie" - czytamy w komentarzach pod postem zawierającym filmik z wypadku.

Zobacz także: Cezary Pazura u stylistki. Ta zmiana wizerunku stała się hitem Instagrama

Może cię zainteresować: Julia Wieniawa po raz pierwszy tak szczerze o rozbitej rodzinie. Aktorka w końcu pokazała ojca

Pisaliśmy również o: Niezwykle poruszający wpis Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa bardzo trudne chwile, a fani przesyłają wyrazy współczucia