Dominika Kluźniak to aktorka, którą widzowie pokochali między innymi dzięki „M jak miłość”. Aktorka grała tam Ewę Mostowiak, żonę Marka Mostowiaka. Inną produkcją, która dała jej sporą popularność, była także „BrzydUla”.

Choć znana jest z odgrywania na ogół „pozytywnie zakręconych” ról i jako taką pamiętają ją widzowie, niestety, Dominika Kluźniak ma także problemy. Aktorka jest obecnie w żałobie.

Dominika Kluźniak przechodzi ciężki czas

Jak podaje Super Express, 40-letnia aktorka obecnie jest w rozsypce. Wszystko przez to, co stało się zupełnie nagle – zmarł młodszy brat Dominiki Kluźniak. Aktorka zdecydowała o natychmiastowym powrocie do pracy, by w wirze obowiązków móc sobie wszystko poukładać.

Dominika Kluźniak. Źródło: onet.pl
Dominika Kluźniak. Źródło: onet.pl

Dominika Kluźniak, rodowita wrocławianka, miała bardzo silną relację z młodszym bratem, Jakubem. Niestety, teraz spotkała ją ogromna tragedia – mężczyzna zmarł. Nikt się tego nie spodziewał.

Brat aktorki osierocił trzy córki. Teraz Dominika Kluźniak musi uporać się z emocjami. Postanowiła, że pomoże jej w tym praca – choć jest w żałobie, nie zdecydowała się na wolne, tylko niemal od razu wystąpiła w Teatrze Narodowym, jako jedna z głównych postaci w przedstawieniach „Letników”.

Jakub do końca mieszkał we Wrocławiu. Mimo odległości, która ich dzieliła (Dominika Kluźniak przeprowadziła się do Warszawy), ich wzajemne relacje były bardzo silne.

Dominika Kluźniak. Źródło: Youtube
Dominika Kluźniak. Źródło: Youtube

Brat był dla aktorki także doskonałym przyjacielem. To między innymi od niego otrzymała wsparcie po rozstaniu z mężem, Bartoszem Głogowskim. Był przy niej zawsze, gdy tego potrzebowała.

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI INTERWENIOWAŁ W JEDNYM Z KLUBÓW W WARSZAWIE. "MOJE MIASTO, WEŹCIE TROSZECZKĘ POD UWAGĘ". ZASKAKUJĄCE NAGRANIE

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY WARSZAWY PONOWNIE ZADECYDUJĄ O INWESTYCJI, JAKA POWSTANIE Z BUDŻETU MIASTA. GŁOSOWANIE NIEBAWEM SIĘ KOŃCZY, LEPIEJ SIĘ POSPIESZYĆ