Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich gwiazd. Ma wielu fanów, którzy stoją za nią murem, jednak, jak każda wyrazista persona, musi liczyć się także z krytyką.

„Perfekcyjna” urodziła syna zaledwie dwa miesiące temu. Od tego czasu na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Jednak nie mniejsze zainteresowanie budzi sama postać Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie tylko wiek, który wciąż budzi wątpliwości, bo fani nie wierzą, że gwiazda ma nieco ponad 40 lat, ale także wygląd. Czy Małgonia poszła „pod skalpel”?

Małgorzata Rozenek-Majdan wygląd zawdzięcza kosmetykowi, który reklamuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie korzysta z propozycji od reklamodawców, a w jej mediach społecznościowych znajdziemy kolejne lokowania produktów. Celebrytka jest przy tym średnio wiarygodna, co tym razem wytknęli jej fani.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Jak przypomina Pudelek, Gosia Rozenek-Majdan ma sporo pracy – poza Instagramem dochodzi prowadzenie programów w telewizji oraz uczęszczanie na celebryckie imprezy, a do tego opieka nad Heniem.

Jednak teraz – zdaniem fanów – przesadziła. Na Instagramowym profilu twierdzi, że jej życie w ciągłym biegu i mało snu nie przeszkadzają jej skórze wyglądać pięknie, bo… używa serum kosztującego 335 złotych.

„Dziewczyny, kolejny już dzień śpię po 3-4 godziny, karmię Henryczka, wróciłam do pracy, codziennie jestem na planie zdjęciowym i totalnie brakuje mi czasu na regenerację skóry” – napisała.

„(nazwa serum) to prawdziwa rewolucja (…) zauważyłam, że moja skóra nabrała blasku. (…) Moja skóra jest zachwycona” – rozpływa się Rozenek, pokazując się na zdjęciu… w pełnym makijażu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram

„Ta piękna skóra, którą pani prezentuje na zdjęciach, to nie efekt żadnych kosmetyków, tylko filtru z telefonu, botoksu albo makijażu. Czy pani myśli, ze kobiety są takie ciemne, że te kłamstwa kupują?” – burzą się w komentarzach fani.

„Reklamuje to osoba, która regularnie się ostrzykuje kwasem” – wytykają jej.

„Przepraszam, ale make-up, fryzjer, zmiana kilku stylizacji i parę zdjęć nie można nazwać pracą w pełnym tego słowa znaczeniu” – twierdzi jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Zgadzacie się z tymi opiniami czy macie inne, własne przemyślenia?