Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich gwiazd. Ma wielu fanów, którzy stoją za nią murem, jednak, jak każda wyrazista persona, musi liczyć się także z krytyką. Tym razem – jej zdaniem – przekroczono jednak granice.

„Perfekcyjna” urodziła syna zaledwie dwa miesiące temu. Od tego czasu na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Jednak nie każdemu się to podoba – Ilona Łepkowska ma inne zdanie. Wyraziła je w dość niewybrednych słowach, a choć Małgosia Rozenek-Majdan ma spory dystans do siebie, tym razem nie zamierza puścić tego płazem. Gwiazda pozwała scenarzystkę za wypowiedź o Heniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozwała Ilonę Łepkowską

Co takiego powiedziała Ilona Łepkowska o Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej rodzinie? Przypomnijmy.

Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl
Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl

„Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata, jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne. Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, bardzo często nie wydaje mi się w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne” – cytuje Pomponik.

„Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki” – podsumowała.

Czy panie mają do siebie osobiste uprzedzenia? Jak się okazuje, nie, gdyż nigdy się nie spotkały.

„Nigdy nie byłam na kawie z Panią Iloną Łepkowską i jestem zaskoczona jej atakami. Konflikt musi być dwustronny. Ja nie mam żadnych negatywnych emocji wobec niej, bo jej nie znam” – mówiła Małgosia Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek - Majdan. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek - Majdan. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek - Majdan. Źródło: instagram.com

Jednak po tych słowach skontaktowała się z kancelarią prawną. Domaga się publicznych przeprosin oraz zadośćuczynienia, które przekaże na cele charytatywne.

„Nie próbowałam się z nią kontaktować po jej ostatnim wywiadzie. Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice. Uważam, że szukanie porozumienia nie ma sensu, bo od tego są prawnicy” – mówiła.

Czemu ta wypowiedź nie ujdzie Ilonie Łepkowskiej płazem?

„Powiem zupełnie poważnie. Jesteśmy z Radkiem przyzwyczajeni do tego, że jako osoby rozpoznawalne jesteśmy poddawani każdego dnia ocenie, bo to jest element naszej pracy. Nie obrażamy się na to, bo wiemy, w jakiej rzeczywistości funkcjonujemy. Każdy ma prawo wypowiedzieć się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę. Aktualnie zajmują się tą sprawą prawnicy. Wszystko będzie bardzo łatwo przedstawić w procesie sądowym” – ujawniła.

Przypomnij sobie o… NA HORYZONCIE KOLEJNE PODWYŻKI. POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TAKIEGO OBROTU SPRAW

Jak informował portal Życie: JAK ZROBIĆ NAJLEPSZY NA ŚWIECIE ODPLAMIACZ. USUWA NAWET NAJTRUDNIEJSZE PLAMY

Portal Życie pisał również o… BEATA TYSZKIEWICZ ZOSTAŁA ZUPEŁNIE SAMA? AKTORKA NIE MOŻE LICZYĆ NA POMOC BLISKICH