Andrzej Duda przez ostatnie tygodnie był bardzo zajęty prowadzeniem kampanii prezydenckiej do wyborów, które mamy już za nami. Ostatecznie w drugiej turze o włos pokonał Rafała Trzaskowskiego i tym samym został prezydentem RP na drugą turę – ponowne zaprzysiężenie odbyło się w sierpniu.

Ze względu na ważną funkcję, jaką pełni, Polacy interesują się jego życiem – nie tylko zawodowym. Zwracają uwagę także na szczegóły z codzienności prezydenta, jego życie rodzinne i zainteresowania – a o tych nie wiadomo bardzo wiele.

Tym razem jednak to nie prywatność, a właśnie praca prezydenta wzbudziła zainteresowanie mediów. Wszystko przez to, w jakich godzinach przyszło mu ją wykonywać.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube

Andrzej Duda pracuje nocami

Jak widać, obowiązki prezydenta to nie to samo, co praca biurowa, z której można wyjść po ośmiu godzinach i skupić się na swoich sprawach. Głowa państwa musi zadbać o wszystko, co może oznaczać także siedzenie nocami w gabinecie i załatwianie najważniejszych spraw.

- Pan prezydent Andrzej Duda bardzo często do późnych godzin nocnych rozmawia przez telefon. Często jest tak, że gawędzi z najbliższymi, np. z rodzicami, czy córką, ale też są to rozmowy polityczne – ujawnia cytowane przez Super Express źródło.

- Prezydent często chodzi bardzo późno spać, wysypia się w kilka godzin, wiele snu mu nie potrzeba, jest zahartowany.

Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda

Teraz paparazzi przyłapali Andrzeja Dudę, który przez cały wieczór siedział w swoim gabinecie w Pałacu Prezydenckim. Choć inni już dawno wrócili do domów i spędzali czas z najbliższymi lub nawet spali, prezydent nie mógł sobie na to pozwolić. Jego rozmowy telefoniczne trwały ponad godzinę!

Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Przypomnij sobie o… RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW „KLANU”

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: PREZYDENT PRZEDSTAWIŁ PROJEKT PODWYŻKI CEN BILETÓW. KOSZTY MOCNO WZROSNĄ DLA PASAŻERÓW

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI PODZIELIŁ SIĘ PRZERAŻAJĄCĄ WIZJĄ. TO STANIE SIĘ JUŻ JESIENIĄ