Program „Milionerzy” od samego początku zyskał sobie spore grono fanów. Polacy uwielbiają teleturnieje, dlatego też za każdym razem z chęcią zasiadają przez ekranem telewizora i obserwują zmagania uczestników.

Pytania potrafią namieszać w głowie!

W drodze po milion pytania potrafią być niesamowicie zróżnicowane. Czasem są wręcz śmiesznie banalne, a czasem potrafią przysporzyć wiele problemów, mimo że z pozoru wydają się proste. Tym razem na takie pytanie trafił pan Krzysztof Mirowski.

Jak informuje portal Pikio, we wczorajszym odcinku „Milionerów” pan Krzysztof usłyszał swoje pytanie warte 40 tysięcy złotych. Jak dokładnie ono brzmiało?

Instagram @huberturbanski_official

Z czym musiał zmagać się pan Krzysztof?

„Który liczebnik tworzy z rzeczownikiem „nieszczęścia” związek frazeologiczny?” Odpowiedziami były kolejno

A: w bród;

B: półtora;

C: trzy czwarte;

D: sześć i pół.

Pan Krzysztof od samego początku był przekonany, że jedną z prawidłowych odpowiedzi musi być odpowiedź D lub B, jednak nie potrafił podjąć ostatecznej decyzji. Postanowił więc skorzystać z koła ratunkowego „pół na pół”.

Koło pomogło mu bowiem odrzucone zostały odpowiedzi A i D. Pan Krzysztof z przekonaniem zaznaczył więc odpowiedź B i wygrał 40 tysięcy złotych! Gratulujemy!

Ciekawe, czy wszyscy oglądający odcinek znali związek frazeologiczny "Wyglądać jak półtora nieszczęścia", co w tłumaczeniu oznacza po prostu wyglądać bardzo źle, niekorzystnie. Nie zapominajmy jednak, że osoby które siedzą na fotelu i odpowiadają na pytania są także ogromnie zestresowane, co często może powodować, że zapomną nawet najprostszych rzeczy.

Instagram @huberturbanski_official

Jak informował portal "Życie": RESORT ZDROWIA PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE O STREFACH Z OBOSTRZENIAMI. JEST NOWA DECYZJA, WIADOMO, KTÓRE POWIATY BĘDĄ ŻÓŁTE I CZERWONE

Przypomnij sobie: SENIORZY MOGĄ ZYSKAĆ SPORO DODATKOWYCH PIENIĘDZY, JEDNAK POD PEWNYMI WARUNKAMI! TO NAPRAWDĘ KORZYSTANE ROZWIĄZANIA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Portal "Życie" pisał również: CZY TO KONIEC Z TAKĄ FORMĄ 500 PLUS JAK DOTYCHCZAS? POJAWIŁ SIĘ INNY POMYSŁ, POLACY WOLĄ ZMIANĘ ZASAD W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA