Od końca marca nie odbywały się zdjęcia do popularnego programu „Milionerzy”. Przez wiele miesięcy Hubert Urbański pozostawał więc bez pracy. Na szczęście od niedawno zdjęcia do produkcji znów są realizowane.

"Milionerzy" wracają do gry!

Jak informuje portal Plejada, nagrania kolejnych odcinków programu „Milionerzy” rozpoczęły się stosunkowo niedawno. Jak się jednak okazuje, Hubert Urbański od samego początku ma poważne problemy. Wszystko to przez czujne oko fanów!

Kiedy tylko znany polski prezenter wrócił na plan programu „Milionerzy” natychmiast postanowił podzielić się tą radosną informacją z fanami. Okazuje się jednak, że nie był to dobry krok.

Na opublikowanym zdjęciu widać, że osoby zasiadające na widowni programu „Milionerzy” mają na sobie maseczki ochronne, na co uwagę zwrócił nawet sam prowadzący.

- Maski, przyłbice, pleksiglas - napisał Hubert Urbański w opisie opublikowanej fotografii.

Instagram @huberturbanski_official

Fala komentarzy zalała profil prowadzącego!

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdecydowana większość obserwatorów pytała, kiedy możemy spodziewać się emisji programu na antenie. Jednak wielu fanów skomentowało zachowanie prezentera.

- A nie mówiłam, że będą maski, ale prowadzący będzie bez?

- No właśnie, czemu prowadzący i grający bez maseczek? - brzmią niektóre komentarze opublikowane pod postem.

Hubert Urbański nie pozostał jednak obojętny i od razu wyjaśnił dlaczego on oraz grający nie mają na sobie maseczki ochronnej.

- Bo zachowujemy dystans - wyjaśnił prezenter w komentarzu.

Czy uważacie, że mimo wszystko prowadzący oraz osoba grająca powinni korzystać z maseczek?

Instagram @huberturbanski_official

Jak informował portal "Życie": ILE KOSZTUJE PRACA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? JASNOWIDZ ZDRADZA, ILE OTRZYMAŁ OD RODZINY PIOTRA WOŹNIAKA - STARAKA. TA KWOTA ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: RATOWNICY MEDYCZNI NIE KRYJĄ OBURZENIA. KWOTA PODWYŻKI JAKĄ OTRZYMALI JEST PO PROSTU ŻENUJĄCA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ