Program „Chłopaki do wzięcia” od samego początku zyskał ogromną liczbę fanów. Wielu Polaków z ogromnymi emocjami obserwują losy bohaterów produkcji i to nie tylko te, które widzą na ekranie. Fani chętnie śledzą bowiem swoich ulubieńców w mediach społecznościowych.

Fani uwielbiają mężczyznę

Jednym z uczestników program „Chłopaki do wzięcia”, który zyskał największą sympatię widzów, jest Szczena. Mężczyzna od samego początku bardzo mocno dążył do tego, aby dzięki produkcji spotkać swoją wymarzoną kobietę.

Jak informuje portal Pikio, Szczena postanowił jednak wziąć udział w kolejnym programie. Ostatnio mogliśmy go oglądać w produkcji stacji TTV „Dżentelmeni i wieśniacy”. Jak się okazuje, jego udział wywołał ogromne poruszenie.

Szczena musiał bowiem sprostać kilku wyzwaniom, jakie otrzymał w programie. Wśród nich znalazło się miedzy innymi zaprojektowanie sukienki dla swojej partnerki, wycena dział sztuki, czy też przejazd niesamowicie drogim autem.

Źródło: YouTube

Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Widzowie jednak nie mogli uwierzyć w wyznanie, na jakie mężczyzna zdobył się przed kamerami. Jak się bowiem okazuje, Szczena nie lubi się myć. Mężczyzna przyznał, że prysznic bierze raz na trzy dni.

Dodatkowo nie używa także antyperspirantu ani perfum. Wyjątkami są takie okazje, kiedy jedzie do miasta lub też bierze udział w jakiejś uroczystości. Nie ma wątpliwości, że fani nie spodziewali się po Szczenie takiego zachowania i nadal nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli z ust swojego ulubieńca. Czy Szczena faktycznie powiedział prawdę?

Źródło: YouTube

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO