Jak podaje portal "Pikio", Roksana Węgiel zaapelowała do fanów. Liczy się każda sekunda. Nadal jest szansa, choć choroba jest bardzo poważna, a wygrana niepewna. Młoda piosenkarka postanowiła wykorzystać swoją popularność do zrobienia czegoś dobrego.

Roksana poprosiła swoich fanów o pomoc

Roksana Węgiel jest jedną z gwiazd, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Na swoich profilach chętnie dzieli się z fanami swoim życiem, zarówno w aspekcie prywatnym, ja i artystyczno-zawodowym. Wielbiciele młodej gwiazdy są szczęśliwi, że dzięki tym migawkom z jej codzienności, mogą ją znacznie lepiej poznać.

Tym razem Roksana postanowiła wykorzystać swoją popularność i zwróciła się do swoich wielbicieli za pośrednictwem mediów społecznościowych o pomoc w ważnej sprawie. "Kochani pamiętajcie, że dobro wraca. Pomóżmy Antosiowi" - napisała dołączając link do zbiórki na leczenie małego chłopca.

YouTube

Heroiczna walka o zdrowie małego Antosia

Antoś ma zaledwie 4 miesięcznym maluchem, u którego lekarze zdiagnzozowali ciężką i zagrażającą jego życiu chorobę. Chłopiec ma guza mózgu i zdiagnozowany nowotwór obu gałek ocznych. Portal "Się Pomaga" prowadzi zbiórkę na leczenie chłopca.

Antoś ma szanse na leczenie w Stanach Zjednoczonych. Aby mógł tam polecieć potrzebne są jednak pieniądze. Przyłączamy się do apelu Roksany Węgiel. Wspólnie wesprzyjmy Antosia w tej ciężkiej walce o życie, które zaczęło się tak niedawno. Chcesz wespreć akcję kliknij tutaj.

Instagram/Roksaa Węgiel

Pomożecie? Każda złotówka ma znazenie!

To też może cię zainteresować: Jak dalej potoczy się kariera Marceliny Zawadzkiej? Okazuje się, że jej sytuacja nie jest na ten moment najlepsza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak – Starak postanowiła całkowicie odciąć się od przeszłości? Gwiazda podjęła stanowcze kroki w ważnej sprawie

O tym się mówi w Polsce: Przerażające zjawisko nad polskim morzem. Turyści nie wiedzieli co robić

O tym się mówi na świecie: Potwierdzają się doniesienia na temat ciąży Meghan Markle? Kiedy pojawią się oficjalne informacje w tej sprawie