„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która posiada bogatą historię i wie, jak zrobić wokół siebie szum.

Jednak program pełen jest barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Poza podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniami, które wywołują skrajne emocje, bohaterki oraz bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma innymi rzeczami.

Rafał i Gabriel z programu "Królowe życia". Źródło: ttv.pl
Rafał i Gabriel z programu "Królowe życia". Źródło: ttv.pl

Trudne pożegnanie dla fanów „Królowych życia”

Nikt nie spodziewał się, że nadejdzie taki moment. Tymczasem okazuje się, że nadchodzi czas, by się pożegnać. O czym mowa?

Jak przypomina Pikio, w programie „Królowe życia” co chwila zmieniają się bohaterowie – nowe osoby chętnie pokazują się na antenie TTV, a „starzy” uczestnicy formatu znikają. Najpopularniejszą ze wszystkich uczestniczek jest Dagmara Kaźmierska. I choć nikt nie sądził, że nadejdzie to już tak szybko, niedługo trzeba będzie się pożegnać.

Niedługo, już 3 września, rozpocznie się kolejny sezon programu „Królowe życia”. To dobra wiadomość dla fanów formatu, jednak nie zabraknie także gorzkich wieści – nie wszyscy wrócą do programu.

Przede wszystkim na zdjęciu nie ma Rafała i Gabriela, którzy od jakiegoś czasu borykali się z poważnymi problemami w związku. Choć niedawno spotkano ich w mieście i wydawałoby się, że wszystko wróciło do normy, nie wystąpią już w kolejnym sezonie „Królowych życia”. Jednak stacja TTV uspokoiła widzów – w najbliższym sezonie nie będzie słynnej pary, jednak być może pojawią się w kolejnych.

"Królowe życia". Źródło: Instagram
"Królowe życia". Źródło: Instagram

- Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach "Królowych Życia" – ogłosiła stacja.

Zamiast Rafała i Gabriela wystąpi inna męska para, Leon van Nispen oraz Damian Antczak van Nispen. Czy podołają próbie zastąpienia ulubieńców telewidzów?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: 21 SIERPNIA MOŻLIWE SĄ PRZERWY W DOSTAWIE WODY. KTO POWINIEN SIĘ NA NIE PRZYGOTOWAĆ

Jak informował portal Życie: TOTALNA PRZEMIANA ANDRZEJA GRABOWSKIEGO! AKTORA TRUDNO ROZPOZNAĆ, TAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ NA PREMIERZE FILMU

Portal Życie pisał również o… MAGDA NAROŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA BARDZO ODWAŻNĄ ZMIANĘ. NIE BRAKUJE USZCZYPLIWYCH KOMENTARZY OD FANÓW