Wodociągi miasta Krakowa informują na swoich stronach o czasowych przerwach w dostawie wody. Część z nich ma związek z planowanymi pracami, a część z awariami.

Awarie w piątek 21 sierpnia

Z powodu awarii na sieci wodociągowej z przerwami w dostawie wody muszą się liczyć mieszkańcy ul. Powstańców 30 b, c, e oraz ul. Łuszczkiewicza numer: 9. Utrudnienia trwają od godziny 8:52 i potrwają do godziny 12.

Do awarii doszło również na ul. Koziej. Przerwy w dostawie wody występują w budynkach o numerach 18, 18A, 22. Prace rozpoczęły się 8:47 i potrwają do godziny 11:00.

Wyłączeniem wody w związku z awarią zostali objęci mieszkańcy budynków przy ul. Bałuckiego, Skwerowa, Dębowa, oraz Zagrody numer 2. Awaria wystąpiła o godzinie 7:09 i ma zostać usunięta do godziny 13:00.

Pixabay

Planowane wyłączenie wody

W związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej z wyłączeniem wody muszą się liczyć mieszkańcy budynków przy ul. Dźwigońskiego, Łamanej, Przewiewnej, Czajnej od numeru 25 do ulicy Zyndrama z Maszkowic. Prace zaczęły się o godzinie 8:00 i potrwają do godziny 12:00.

Pixabay

Jak radzicie sobie z przerwami w dostawie wody w takie upały?

To też może cię zainteresować: Kraków: dorożki znikają z krakowskiego rynku. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bartłomiej Misiewicz zostanie celebrytą? Były polityk świetnie czuje się w blasku fleszy. Wpływ na to ma jego ostatnia metamorfoza

O tym się mówi: Zaskakujący pomysł rządu. Czy uczniów czeka obowiązkowa kwarantanna