„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która posiada bogatą historię i wie, jak zrobić wokół siebie szum.

Jednak program pełen jest barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Poza podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniami, które wywołują skrajne emocje, bohaterki oraz bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma innymi rzeczami. Jednak – o czym świadczą najnowsze medialne doniesienia – nie zawsze jest to pozytywne zaskoczenie fanów.

Joanna P. Źródło: obcas.pl
Joanna P. Źródło: obcas.pl

„Królowa” dziedzicząca ogromną fortunę doprowadziła do bankructwa?

Jedna z „Królowych życia”, Joanna P., nie ma dobrej passy. Odziedziczyła ogromny spadek po ojcu, chętnie chwaliła się milionami, jednak, jak podaje Pudelek, prawdopodobnie niewiele po nich zostało.

Kobieta została oskarżona o wręczenie wysokiej łapówki prokuratorowi, a jej partner – o współudział w morderstwie. Joanna P. była właścicielką imperium kwiaciarskiego, jednak okazuje się, że – choć firma generowała ogromne przychody, a sama zainteresowana miała dużo pieniędzy – według mediów nic już po nich nie zostało.

Media twierdzą, że już od jakiegoś czasu to konkubent sponsorował jej luksusowe życie.

Joanna P. Źródło: se.pl
Joanna P. Źródło: se.pl

„Joanna P. była dziedziczką florystycznej fortuny - jej zmarły ojciec zbudował potężną sieć kwiaciarni, ale przez ostatnie lata była bankrutem. Utrzymywała się z pieniędzy Adama J.” – mówił informator.

Krążą plotki, że wzbudził jej zainteresowanie, gdy zobaczyła na koncie pustki.

„Adam J. poznał Joannę P., kiedy ona była już bankrutką. Wszystko roztrwoniła. Nie podołała kierowaniu wielkiej firmy. Pieniądze, które zarabiała na giełdzie, przegrała, uprawiając hazard. Zaczynało się w kasynie, skończyło na jednorękich bandytach. Ogromne pieniądze przetrwoniła też na imprezowanie” – mówi źródło.

Przypomnij sobie o… BARDZO WAŻNE SŁOWA JANINY OCHOJSKIEJ. NIE MOŻEMY POZOSTAĆ OBOJĘTNI NA TO CO SIĘ STAŁO, LICZY SIĘ KAŻDA POMOC

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: IMGW WYDAŁO POMARAŃCZOWY ALERT DLA KRAKOWA I WIĘKSZOŚCI WOJEWÓDZTWA. CZEKAJĄ NAS NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA UPAŁY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: REMONT LINII TRAMWAJOWEJ POWOLI DOBIEGA KOŃCA. W PONIEDZIAŁEK ZOSTANĄ OTWARTE DWA SKRZYŻOWANIA